www.asu.pl :: Zobacz temat - 29tyś. mil przejechane i zaczyna stukać
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

29tyś. mil przejechane i zaczyna stukać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 13:23    Temat postu: 29tyś. mil przejechane i zaczyna stukać Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio jezdzę GP i na większych nierównościach zaczynam słyszeć lekkie postukiwanie, pewno sworznie już dają o sobie znać. Od odtatniej wymiant sworzni, końcówek, amortyzatorów z mocowaniami zrobiłem 29tys mil. Czy to jest ok przebieg biorąc pod uwagę nasze polskie drogi?
W styczniu mam przegląd to może na szarpakach coś wyjdzie co tam słychać w zawieszeniu.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej przy tym przebiegu po polskich drogach zawieszenie do remontu,ostatnio robilem 3 lata temu a przejechalem o polowe mniej,na wiosne nowe zawieszenie kompletuje niestety.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dokładnie 3 i pół roku
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
thomas77
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam i jestem w szoku,
ja w windstarze mam przebieg 240 tys i tylko raz zmienilem prawy wahacz oraz raz tylne lozyska (teraz niedawno, przy ok 230 tysiacach), reszta jest jeszcze oryginalna (za wyjatkiem sprezyn przednich, bo one akurat mialy wade fabryczna - przehartowane byly i pekly - w usa wymieniali za darmo).
Fakt, ze troche zaczynam juz slyszec zawieszenie, ale glownie to jest luz na koncowkach tylnych amortyzatorow, do tego nieco przednie silentblocki tez juz by powoli trzeba bylo wymienic (chociaz na razie objawow dziwiekowych nie ma Wink - woze czesto duzo towaru, a to niestety na nie dobrze nie wplywa, no ale coz auto musi na siebie zarobic Smile

Moze jakies kiepskie zamienniki wkladacie, bo na prawde trudno uwierzyc, ze po takim przebiego cos sie dzieje z zawieszeniem.
Ja jezdze dosc uwaznie i staram sie omijac dziury, ale wiadomo ze cudow nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie na dobrych zamiennikach wytrzymalo 8tys km(sworznie i koncowki drazkow). mysle, ze wszystko zalezy gdzie sie jezdzi. 100tys po autostradach lub drogach w krajach cywilizowanych i 100tys po polskich miastach gdzie tory tramwajowe potrafia wystawac na 15 cm to dwie rozne rzeczy.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
thomas77
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, ja glownie jezdze poza miastem, tak wiec pewnie 99% tego przebiegu to trasa, raczej glowne drogi, poza tym moze oryginaly sa lepsze od zamiennikow i po pierwszej zmianie nastepne juz bede niestety znacznie szybciej... pozyjemy zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group