www.asu.pl :: Zobacz temat - jaka różnica: Grand Voyager, a Town&Country??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaka różnica: Grand Voyager, a Town&Country??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Marczello
*
*


Dołączył: Dec 27, 2007
Posty: 14
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 19:37    Temat postu: jaka różnica: Grand Voyager, a Town&Country?? Odpowiedz z cytatem

Czy jest jakaś różnica technicznie (silnik, skrzynia, awaryjność, crash-test) pomiędzy Grand Voyagerem, a Town&Country voyagerem??
Zastanawiam się, którego wybrać?
Town&Country jest chyba w bardziej bogatszej wersji, skóra, itp. \
pzdr.Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie-town&country to bogatsza wersja grand voyagera(i ladniejsza moim zdaniem). town&country to dla mnie najladniejszy van na rynku,najlepiej wyposazony w tej cenie. chociaz bywaja tak wypasione grandy,ze niewiele sie roznia to ja bym bral t&c za te drewienka,zlotka i chromy Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kurczak
*
*


Dołączył: Nov 28, 2007
Posty: 24
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodge z założenia miał być z zacięciem sportowym Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 2000r to racja.Od 2001r Chrysler produkuje Vany pod nazwą Town&Country niezależnie od wyposażenia i długości auta.Jeszcze jest Dodge Grand Caravan i Dodge Caravan-oczywiście myślę o rynku Amerykańskim.Spotkałem w Stanach wiele Town&Country które miały bardzo ubogie wyposażenie i były odmianą krótką -po 2000r
Aha do 2003r produkowano jeszcze krótką wersję pod nazwą Voyager.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zakladalem(byc moze nie slusznie) ze czlowiek chce kupic auto uzywane(takie 5 lat lub wiecej) stad moja odpowiedz. wiadomo,ze takie auta maja ciekawy stosunek ceny do tego co otrzymujemy:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ania_de
*
*


Dołączył: Jan 29, 2008
Posty: 28
Skąd: Posen

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 13:04    Temat postu: Re: jaka różnica: Grand Voyager, a Town&Country?? Odpowiedz z cytatem

Marczello napisał:
Czy jest jakaś różnica technicznie (silnik, skrzynia, awaryjność, crash-test) pomiędzy Grand Voyagerem, a Town&Country voyagerem??
Zastanawiam się, którego wybrać?
Town&Country jest chyba w bardziej bogatszej wersji, skóra, itp. \
pzdr.Marcin


Technicznie to to samo autko. Z tą różnicą, że niektóre T&C miały zakładane jako nowe dodatkową chłodnicę, która zapobiega padnięciu skrzyni biegów po ok 200kkm.

Szukaj ładnego T&C. Chociaż Grandy też miały skórę i drewienko. Ale jednak T&C mają inaczej szyte fotele, alcantare na boczkach, chromowane felgi, klamki etc.
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 V6 '98 LIMITED
Volvo V70 T5 2.3T 240KM '97
ex Volvo 854 2.0 20V 143KM '94
ex Volvo 440 1.8 89KM '95
ex Volvo 855 2.0 10V 126 KM '95
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group