www.asu.pl :: Zobacz temat - SWAP in progres :))))
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SWAP in progres :))))

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 18:20    Temat postu: SWAP in progres :)))) Odpowiedz z cytatem

Mysle ze bedzie najlepiej jezeli bedziemy sie kontaktowac przez forum bo narazie mam problem z kom. takze czekam na info.

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 24, 2005 11:05    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem

Dzis silnik powinien byc juz wyrzucony z czarnego Taurusa Very Happy . Wieczorkiem przysle zdjecia zrobione w sobote i dzisiaj. Jutro zprawdzimy silnik ( termostat itp. ). Nie wiem jeszcze czy silnik wrzucimy osobno czy poczekamy i wrzucimy go razem ze skrzynia jak bedzie zrobiona ( napisz czy robic ta jedna super a druga na zapas, ceny znasz). W kazdym razie zobaczysz na zdjeciach jak to wyglada.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 25, 2005 1:12    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem











Jak widac robota wre. Juz widze kilka rzeczy po wstepnych ogledzinach. Pasek do wymiany, leje spod dekli ( reszte sprawdze jutro bo dzisiaj nawet nie bylo kiedy ). Wlasnie wrocilem z warsztatu a jak widac jest 1:10 Confused Napisz co robimy dalej...

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie sie zastanawiam czy nie lepiej bedzie naprawic skrzynie dobrze (a nie super) a kase przeznaczyc na silnik bo jest chyba w duzo gorszej kondycji niz skrzynia jak juz wiesz mialem niespodziewany wydatek ale pracuje nad tym zeby to nadrobic takze w miare postepow bede mowil co i jak. Jakbys mogl to sprawdz cene tych uszczelek, termostatu i paska i powiedz ile to bedzie kosztowalo razem z wymiana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 19:12    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Wymiana tych rzeczy bedzie kosztowala kilkadziesiat zloty ( silnik jest wyciagniety i jest latwy dostep ). Skrzynia jest juz prawie rozebrana. Mam kilka pytan ??

1. Kiedy zmieniany byl olej i filtr ?? Very Happy
2. Kiedy byla robiona bo widac ze bardzo dawno i w dodatku jest zle zlozona ( np. wbite i ulamane zabezpieczenie walka zmiany biegow ) Very Happy

Napewno jest "manual" do wymiany bo jest w oplakanym stanie i nie wiadomo ile podziala oraz lancuch tez juz mocno rozciagniety. Confused Jesli cos jeszcze znajdziemy to napisze jutro bo bedziemy rozbierac segmenty.

Jak dobrze pojdzie to w przyszlym tygodniu bedzie gotowy.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domyslam sie ze chodzi o olej w skrzyni. Tak szczerze mowiac to nie jestem w stanie okreslic kiedy dokladnie ale jakies 2 lata temu (a stal przez rok). A co do zle zlozonej skrzyni to robil ja mechanik ktory raczej nie ma doczynienia z automatami i robil to jak widac na czuja Sad niestety nie mialem na to wplywu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bede w piatek mial dostep do neta takze mozesz pisac albo zadz na nr ktory Tobie podalem bo juz odzyskalem tel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno jak bedziesz dysponowal jakimis zdjeciami to wyslij (zakladam archiwum:) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponował wrzucić na forum . Wielu byłoby zainteresowanych obejrzeniem jak to wszystko wygląda. Shocked Zwykła ciekawość , nie wścibstwo. Embarassed

Pozdrawiam Wojtek
_________________________________
Dodge caravan 3,3LE gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyz prowda!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 20:47    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Nie wiem czy chcielibyscie to zobaczyc ale zaraz pojde do warsztatu i porobie kilka fotek. Ale skrzynia to tragedia ( jak to mozliwe ze wogole to jechalo ???? Confused ). Z dwoch jak zlozy sie jedna to bedzie dobrze. Drugiej jeszcze nie rozebralismy ale powiem ci ze ta jeszcze kilka-kilkadziesiat kilometrow i by sie rozsypala Confused . Ide porobic zdjecia. Do 23 napewno je tu wrzuce.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 20:56    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Bedzie to za duzsza chwile bo laduje akumulatorki Confused

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za slowa otuchy Sad
Chcecie zobaczyc Taurusa w najgorszym stanie patrzcie na fotki powyzej i ponizej Confused heh jedynym wytlumaczeniem jest to ze ja go w takim stanie dostalem i chce go doprowadzic do porzadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wierzymy ci na slowo-nie watpimy tez ,ze po wyjezdzie z asu to bedzie najlepszy taurus w tym roczniku w tej czesci swiata:P
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 22:47    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Fotki juz mam Very Happy . Wrzuce je jak skoncze odpisywac na forum. Wskrucie powiem tak :

w silniku :
2x uszczelka pod pokrywami zaworow
termastat
paski
pompa wody

skrzynia :
masz szczescie i ta druga skrzynia jest w 100 razy lepszym stanie. Wlasnie ta skrzynie robimy. Tam wystarczyl zestaw i jeszcze szukamy "manuala" bo ten co miales jest w oplakanym stanie. Dziwilismy sie jak wogole ta skrzynia jezdzila Very Happy . Spalony jeden bieg, planetarka szrot ( zobaczysz na filmiku ), slizgi popalone itd itd.
W kazdym razi bedzie teraz jak nowa a tej co miales w Taurusie nie oplaca sie robic ( za duzy koszt ). Zapakuje ci ja i zabierzesz sobie na pamiatke Very Happy .

Mysle ze jutro zaczniemy wszystko wrzucac do auta i jak dobrze pojdzie to w piatek bedzie do odbioru.

Powiem wam ze bedzie to jeden z lepszych Taurusow na polskich drogach Very Happy

Rok 91 3litry klimatronik, skora, komputer pokladowy, elektroniczny wyswietlacz itd. Very Happy Jest czego zazdroscic Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 09, 2005 0:35    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem













http://www.asu.pl/portal/html/images/rozne/taurus/007.MOV

Skrzynka jest praktycznie juz zlozona i jest jak nowka.

zdjecie 1 : Uszczerbione prowadzenie planetarki ( planetrke masz na filmiku jak lata zebatka na boki.
zdjecie 2 : spalony slizg
zdjecie 3 : spalony bieg
zdjecie 4 : Nowa skrzynia w trakcie skladania
zdjecie 5 : blok
zdjecie 6 : stara pompa ( jeszcze nie zatarta ale juz malo brakuje )

Na filmiku zobaczysz luz na planetarce ( cud ze to jeszcze jechalo ).

Chlodnica dobra wiec silnik przegrzewal sie prawdopodobnie od termostatu ( zabytkowy i to on prawdopodobnie przegrzewal silnik ).

Jedyne co zostalo to :
manual ( jak bedzie dzialal to zostawimy i zmienisz go sobie pozniej, w kazdym razie wyglada na bardzo "zmeczonego" )
weze i opaski : zmienisz je pozniej bo wygladaja tragicznie

W kazdym razie nie bedzie lal spod dekli bo w tym momencie przez tamte uszczelki zachlapany jest caly silnik.

Mysle ze do Wtorku bedzie auto gotowe. Napisze jak odpalimy i sie nim przejade. Zrobie diagnostyke i zobaczymy co go boli ale nic nie bede wymienial ( napisze ci na kartce co jeszcze jest do wymiany ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cieszy mnie to ze prace chyla sie ku koncowi ale pozostaje mi jeszcze dozbierac kasy bede dzwonil dzisiaj albo jutro to sie dogadamy co do terminu

Pozdrowienia Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a właśnie, dobrze że sobie przypomniałem - wiesz, widziałem Twojego czarnego Taurusa - i z tego co ASU wspominał to już chyba nie będziesz nim jeździł.

niechciał byś sprzedać z niego trochę rzeczy ? jeśli tak, to ja potrzebuję tapicerkę do bagażnika - jeśli chcesz pohandlować to napisz w jakim jest stanie i ile byś za to chciał ? Very Happy

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe byloby mi to na reke bo brakuje mi jeszcze troche zeby auto odebrac. wydaje mi sie ze stan nie jest zly ale mysle ze asu moze sie wypowiedziec na ten temat i bedzie opinia obiektywna. A co pieniazkow to zaproponuj cos a sie dogadamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki, chyba jeszcze w tym tygodniu będę na Buczackiej to zobaczę dokładnie tą tapicerkę i dam znać czy biorę - a jak mi się spodoba to zostawię kasę za nią u ASU

pozdrawiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 21:59    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Niestety nie udalo mi sie sprzedac kolumny z twojego Taurusa. Klient chcial przekladnie a nie kolumne ( jak mowil na poczatku Very Happy ). Przkladnia w 88 jest inna niz w 91 wiec nici. Jak ktos cos bedzie chcial do Taurusa to odrazu bede dzownil do ciebie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w porzadku. jak tam moj samochod prace juz dobiegly konca??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 0:48    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Prawie Very Happy . Licznik DIGITAL juz chodzi Very Happy (bajer Cool ). Problem byl z przerobka zmiany biegow ( w starym dzwignia byla przy kierownicy a w tym jest w podlodze ale juz sie z tym uporalismy ). Mysle ze kwestia 1-2 dni. Najgorzej ze wszyscy sie pochorowali ( grypa jelitowa ) i dzis sam musialem "zakasac rekawy" ( zostalo nas tylko 3 ) Confused Jak bedzie gotowy to zadzownie. Problem jest z jazda probna gdyz auto nie zostawiles dojumentow Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zostawilem ich z tego wzgledu ze i tak przeglac i OC jest nie wazne no i przyznaje sie ze zapomnialem ale tylko dlatego bo myslalem ze to nic nie da (jeszcze przed przyjazdem do Was sie skonczyly takze nie wiem czy to by cos wogole dalo)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak apropo grypy to u mnie tez panuje jakas epidemia Sad wspolczucia i szybkioego powrotu do zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Mar 02, 2005 10:32    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Autko praktycznie jest juz gotowe. Pozostalo podlaczyc przednie lampy. Wlasnie porzerabiamy uklad wydechowy bo jest troche inny. Ale juz jezdzi i wszystko dziala Very Happy . Dzisiaj pojedziemy nim na probe wiec mozesz zadzownic okolo 16 lub pozniej ( dzisiaj chyba cala noc bedziemy siedziec ) to powiem Ci jak auto sprawuje sie na drodze i czy jest wszystko OK ze skrzynia. Jesli nie zadzownisz to napisze wieczorkiem ( poznym ) na forum. W kazdym razie autko od jutra bedzie do odbioru ( jeszcze potwierdze to zdanie wieczorem Very Happy ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Mar 10, 2005 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze sprawa auta troszke przycichla bo mam nadzieje juz nie ma o czym pisac ze nic nowego sie nie znalazlo Smile Postaram sie dzisiaj zadzwonic ale nie wiem czy to sie uda w razie czego to wyslij mi szczegolowe info. Co tam z autkiem. Ja bede gotowy finansowo pod koniec miesiaca i pojawie sie o okolicach 31.03.2005 no ale mam nadzieje ze uda sie wczesniej. P.S. jezeli udalo sie tobie zrobic jakies zdjecia to bardzo chetnie zobacze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 1:59    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem

Nie ma o czym pisac bo autko jest gotowe Very Happy. Jak zadzownisz to opowiem o szczegolach. W kazdym razie nic sie nie zmienilo od czasu naszej ostatnie rozmowy Very Happy . Jeszcze tylko musimy sprawdzic instalacje wentylatyorow bo czasami wlczaja sie za pozno ( moze czujnik przeklamuje , ale to juz drobnostka )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i przygotuj dla mnie 1 szt naklejki na koniec miesiaca:)) odbiore osobiscie Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Mar 18, 2005 2:34    Temat postu: naklejka Odpowiedz z cytatem

Jak zostana Wink .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dostales smsa ale dotarlem bez przygod. Z tego wszystkiego nie zostawilem oleju :/ heh ale to nic straconego. Ogolne wrazenia z jazdy super spalanie 10,4 l / 100 km przy predkosci 90km/h z wrocka do gliwic. Cisza spokoj i komfort Smile

p.s. kola sa na 100% do wywazenia, jutro sprawdze stan oleju w skrzyni.

Wesolych swiat dla wszystkich uzytkownikow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 21:22    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Opowiedz jak bedziesz jak sie sprawuje u czy juz normalnie jezdzisz nim na codzien Question

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne co moglem jak narazie zaobserwowac to to ze zadnych wyciekow nie ma i nie chce schodzic na wolne obroty (trzyma sie tak na ok 1500) a jak lekko nadepne na pedal gazu i zaraz puszcze to spada gdzies do 800 ale to pewnie przez ten regulator. Niestety nie jezdze nim jeszcze na codzien bo musze go oplacic a jak narazie to musze uzbierac 1000 zl na pierwsza rate OC chyba ze uda mi sie dogadac z dziadkiem to biedzie 1/3 z tego Wink. I jeszcze jest jeden maly mankament czasem jak chce przyspieszyc to silnik zachowuje sie jakby sie dusil (przez bardzo krotki czas) albo tak jakby gasl na wolnych obrotach. Jestem teraz w trakcie zmiany pracy (lepiej platna) i jak wszystko pojdzie ok to juz nie dlugo bede mogl sie pojawic na jakims zlocie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group