www.asu.pl :: Zobacz temat - instrukcja chrysler stratus 95-00 - kto ma?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

instrukcja chrysler stratus 95-00 - kto ma?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
vonglass
*
*


Dołączył: Feb 21, 2006
Posty: 65
Skąd: kaszuby

PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 22:08    Temat postu: instrukcja chrysler stratus 95-00 - kto ma? Odpowiedz z cytatem

pojawila sie instrukcja do voyagera w dziale download, a moze ktos ma do stratusa, i chcialby sie podzielic? stratus oczywiscie 95-00.
_________________
vonGlass
STRATUS LX 2,5 V6 24V
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcingie1
*
*


Dołączył: Sep 17, 2005
Posty: 24
Skąd: Krosno

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przyłaczam sie do prosby.
Może byc nawet po angielsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
micruz
*
*


Dołączył: Nov 07, 2005
Posty: 34
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam ale niestety papierowe i to nawet 2 sztuki - z wielką chęcią bym zeskanował ale obecnie brak skanera (zdechł biedak rok temu i jakoś nie mam chęci i czasu się nim zająć). Dwie sztuki dlatego że jedną swego czasu kupiłem przez ebay z kanady i jak przyszła cieszyłem się jak dziecko - jakież było moje zdziwienie gdy w papierach od samochodu znalazłem drugą wraz z gwaracją Surprised . Jak tylko dopadne jakichś skaner przerobię ją na wersje elektroniczą i wrzucę. Jak ktoś chce to jedną mogę po kosztach oddać - sprowadzenie z kanady kosztowało mnie 25 złociszy - niesety ta którą sprowadziłem ma nadgryzioną okładę (właściciel instrukcji pisał że jego papuga dopadła ją kiedyś ).
_________________
Przemek.

Dodge Stratus 2.0, bez gazowni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 2:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! trafilem tutaj przypadkiem,ale temat chyba stary. Very Happy otoz niedawno po prosbie otrzymalem link do serwisowki STRAUSA.wydrukowalem na razie tylko schematy ele.jest tego duzo. 2,0;2,4;2,5.jezeli to was interesuje to dajcie glos.pozdrawiam Very Happy [/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pytaj tylko wrzucaj...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad witamI serwisowke otrzymalem dzieki uprzejmosci DATATOMEK ktora ja umiescil na serwerze.tam jest tylko siedem dni,i ten okres sie skonczyl.do grona chetnych jeszcze podpina sie micruz z Gorzowa.Kolega Datatomek pisal ze moze by umiescic serwisowke w archiwum.probowalem wstawic zdjecia lecz nie wyszlo mi.moze ASU dolozy staran aby ta instrukcja znalazla sie w dziale dowload gdyz jest ona obecnie rozchwytywana.[/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group