www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge Caravan 2001-2004r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge Caravan 2001-2004r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 0:31    Temat postu: Dodge Caravan 2001-2004r Odpowiedz z cytatem

Przeglądam forum i nic nie znalazłem na ten temat,mianowicie interesuje mnie awaryjność modelu z silnikami 3.3 i 3.8 po 2001r.Głównie chodzi mi o silnik i skrzynie i elektryke w tych autach,częste usterki wynikające z niefachowej obsługi lub eksploatacji,po prostu co sie sypie.I jeszcze napęd 4x4 jego wady ( o ile takie są) i czy warto rozważać zakup auta z takim napędem.Czy modele caravan i grand caravan różniły sie od siebie wyposażeniem,jakością wykonania itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 9:41    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem

Silnik bezawaryjny (trzeba sie postarac aby go uszkodzic). Co do skrzyn to prawie to samo co w starszych wiec poczytaj sobie ogolnie o skrzyni A604.

Pozdrawiam
ASU
Rafał Pater
kom. 698-741-741
www.asu.pl
www.sklep.asu.pl
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znalazles nic o awaryjnonsci bo sie nie psuja

a tak na serio jak dbasz tak masz
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednym słowem,auto bezawaryjne,tylko trzeba kupić zadbany egzemplarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shershen
*
*


Dołączył: Oct 05, 2007
Posty: 41

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brock napisał:
Czyli jednym słowem,auto bezawaryjne,tylko trzeba kupić zadbany egzemplarz.


Przypomnę tylko ze, jak mi na ucho powiedział znajomy handlarz samochodów, nie sprzedaje sie zadbanych egzemplarzy samochodów, bez powodu.
Samochod w doskonałym stanie albo kosztuje odpowiednio, albo coś z nim nie tak...
_________________
Grand Voyager 2,5 TD 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shershen napisał:
Brock napisał:
Czyli jednym słowem,auto bezawaryjne,tylko trzeba kupić zadbany egzemplarz.


Przypomnę tylko ze, jak mi na ucho powiedział znajomy handlarz samochodów, nie sprzedaje sie zadbanych egzemplarzy samochodów, bez powodu.
Samochod w doskonałym stanie albo kosztuje odpowiednio, albo coś z nim nie tak...


Dokładnie o tym wiem,miałem "przyjemność"kupić kilka aut od naszych importerów Very Happy a kilkadziesiąt oglądałem,więc znam realia naszego rynku i specyficzne podejście sprzedawców do sprzedawanych przez nich aut.Podczas rozmowy telefonicznej cierpliwie słucham o zaletach auta,jego super stanie,małym przebiegu itd,potem zadaje te nielubiane wręcz znienawidzone jedno pytanie,czy pojedzie do ASO na przegląd,i na dziesięciu jadzie dwóch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co to zalezy ile chcesz wydac, mam takiego kolesia ktory sprowadza autka z holandii, mowisz co chcesz on jedzie szuka i jak cos znajdzie to ci mowi potem jedziesz z nim i jesli ci sie podoba to kupujesz, on wszystkiego bierz 2000 pln, bojetnie czy jedziesz raz i kupisz czy 10 razy a jak woogle nie kupisz to nic

motyw jest taki ze najlepiej sie oplaca kupic autko lekko pukniete, moj wojek kupil merca to jest chyba CLs czy cos takiego z 2004, samochod w polsce wart ponad 120, on po reperacji oplaach itp zaplacil 70, widzialem go przed reperowanie , mial pekniety zgerzak z tylo stuczon lampe i troche wgnieciony kufer (lekko)
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chęcią moge zlecić sprowadzenie auta,niestety praca mi nie pozwala na wycieczki dłuższe niż jeden dzień,a szkoda.Sprawa jest prosta,ustalamy o jakie auto mi chodzi,rok,poj.silnika,wyposażenie itd,gość mi auto dostarcza robimy przegląd i je kupuje,to jest najlepszy układ dla mnie.Zapytaj kumpla,jak układ by mu odpowiadał możemy pogadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, miałem takie obawy zanim kupiłem Dodge Grand Caravana 3,8 z 2002 roku. Teraz po 2 latach i przejechanych ponad 80 tyś. km. mogę każdemu zainteresowanemu polecić taki samochód. Bezawaryjny, nie mam z nim żadnych kłopotów, ponieważ oddaje mu swoje serce i bezwzględnie i regularnie robię przeglądy (wym. oleju etc.) - a kto smaruje ten jedzie. Pozdrawiam Darek z Wrocławia. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group