www.asu.pl :: Zobacz temat - uszcz. pod głowicę-windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uszcz. pod głowicę-windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sho
*
*


Dołączył:
Posty: 9
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 23:16    Temat postu: uszcz. pod głowicę-windstar Odpowiedz z cytatem

Czeka mnie wymiana uszczelek w windstarze 3.8 200KM 96rok. Nie wiem dlaczego, ale jak dotąd każdy warsztat który odwiedziłem oferował jeden typ uszczelek dla roczników powyżej 1996. Sprawdziłem w Autozone i okazuje się, że rok 1996 to zupełnie inna uszczelka(przynajmniej symbol) niż lata 1997-1998(przy takim samym silniku). Jeśli ktoś ma na zbyciu komplet na góre silnika FELPRO 2934 PT oraz nowe śruby FELPRO ES 72156 to chetnie kupię.
A może one wszystkie takie same...Smile sam już nie wiem...A ta moja dociekliwość, to tylko efekt spotkań z partactwem wielu naszych "pseudo-US"warsztatów.
pozdrawiam
_________________
windstar 3.8 205KM (był), taurus 3.0 SHO (pozostał), chevy 5.7 StepVan30 (budzi się do zycia)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group