www.asu.pl :: Zobacz temat - SAME PROBLEMY Z GAZEM :/
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SAME PROBLEMY Z GAZEM :/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bogpoz
*
*


Dołączył: Nov 05, 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 22:19    Temat postu: SAME PROBLEMY Z GAZEM :/ Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mogacych pomoc. Tak czytam wasze wypowiedzi na forum i nie wiem czy ja mam sie cieszyc czy moze plakac z ilosci spalania gazu w moim 300M 3.5L 2001. Jakis miesiac temu zalozylem gaz sekwencyjny firmy sirocco. Wpierw auto po ustawieniu gazu identycznym jak na paliwie przejezdzalo 160 Km na 38L szarpalo, dusilo sie zawsze przy tych samych obrotach czyli od 2000 do 2300 oraz miedzy 2500 do 2700 dziwne :/. Po tym jak zostaly wymienione wtryskiwacze z 2.7 srednicy na 3.0 auto bardziej zywe sie stalo ale problemy z duszeniem nie zniknely a spalanie spadlo miedzy 20 a 21L oczywiscie na ustawienu takim jak paliwo. Prosze o pomoc moze ktos mial podobna sytuacje albo jest wstanie podac ustawienia jakie ma u siebie na komputerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim spalanie jest w granicach 12,5 trasa, 14,5-15 miasto.
Może masz żle dobraną instalację. Może masz za słaby parownik lub żle ustawione parametry pracy. Jak podglądałem ustawienia na kompie to parametry były ustawione jak na benzynie.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie podjedziesz do gazmistrza na sprawdzenia ustawień kompa gazu? Nawet do innego warsztatu. W sekwencji, w pierwszej kolejności trzeba zerknąć do ustawień, potem można szukac przyczyny.
Przy takim zuzyciu gazu to silnik jest zalewany. W efekcie po wciśnięciu gazu dławi się i kiedy już spala zaczyna szarpać.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Bogpoz sprawdż czy masz dobrze dobrany reduktor , u mnie był założony do max mocy 200KM a silnik w autku jak niżęj jest 218 KM i były problemy z jazdą ,po wymianie wszystko jest ok. spalanie masz w swoim ''rozkoszne''. Pozdrowienia.
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group