www.asu.pl :: Zobacz temat - [b]P1782 P0700 Pomocy!!!![/b]
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[b]P1782 P0700 Pomocy!!!![/b]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 16:15    Temat postu: [b]P1782 P0700 Pomocy!!!![/b] Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Posiadam Dodga granda 3.8 99 rok.Zapalił mi sie service soon i zczytałem kody.P1782 i P0700.Skrzynia pracuje w trybie awaryjnym.Czy możecie mi pomóc w tym tematacie.Olej 2 miesiace temu wymieniany aft+3.Filtr orginał.Proszę też o informacje gdzie mogę to naprawic.Mieszkam koło koszalina także proszę o lokalizacje taką zebym mógł dojechac na awaryjnym trybie.Bardzo dziekuję za pomoc.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 18:27    Temat postu: kody Odpowiedz z cytatem

Musisz podjechac gdzie maja komputer do amerykancow i zczytaja kody z komputera skrzyni. P0700 jest to kod w komp. silnika oznaczajacy ze skrzynia sygnalizuje blad. I teraz wchodzac w komp. od skrzyni dowiesz sie co jest uszkodzone. Nie znam serwisu z tamtych rejonow....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega w U.S.A pracujący w dodge napisał mi że ten kod 1782 oznacza w dosłownym tłumaczeniu z angielskiego że przełącznik cisnienia sensor przepływu 2 i 4 jest padnięty.Cos wam to mówi.??? W poniedziałek jade do servisu dodga do szczecina.Podepnę sie pod kompa.Ciekawe tylko co mi powiedzą.Jak znam życie to pewnie nie duzo.A tak przy okazji to ile może kosztowac takie podpiecie skrzyni pod kompa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 17:37    Temat postu: przystawka Odpowiedz z cytatem

W takim razie przystawka do wymiany ale sprawdz dokladnie to na komputerze.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group