www.asu.pl :: Zobacz temat - Pontiac Trans Sport '92 3,1l
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pontiac Trans Sport '92 3,1l

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 04, 2004 15:59    Temat postu: Pontiac Trans Sport '92 3,1l Odpowiedz z cytatem

Co może być przyczyną wysokich obrotów. Przy odpaleniu auta obroty skaczą na 1,5 tyś. i bardzo wolno spadają. Tak samo gdy zmieniam na luz i gdy stoję na biegu są wysokie. Zmieniłem zawór krokowy ( na używany, ale podobno sprawny) i nic. Ostatnio zmieniłem kable wysokiego napięcia bo miały przebicie i od tego czasu jest jeszcze większy kłopot z obrotami - spadają wolniej. Jest to uciążliwe bo skrzynia szarpie przy zmiane biegów. Sprawdziłem przewody podciśnienia, wszystkie są na swoim miejscu. Czy może to być wadliwy zawór krokowy, a jeżeli tak to ile kosztuje nowy i gdzie go mogę kupić.
Dziękuję za pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zibi9



Dołączył:
Posty: 0

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 8:22    Temat postu: obroty.. Odpowiedz z cytatem

Witam
Proponuję sprawdzić na początku wszystkie obwody(rurki) podcisnienia pod katem ew.przecieków/błędnego podłączenia.(pierwszy 'podejrzany' na liście wysokich jałowych obrotów) Very Happy
_________________
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem wszystkie przewody i okazało się że jeden jest pęknięty. Naprawiłem i obroty spadły.
Dziękuje za pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group