www.asu.pl :: Zobacz temat - nowy opis usterki
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowy opis usterki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 18:22    Temat postu: nowy opis usterki Odpowiedz z cytatem

do wrocka na diagnoze skrzyni wybieram sie w czwartek albo piatek(23,24) ale narazie opisze nowe spostrzezenia
we wczesniejszych postach pisalem o objawach
mozna poszukac
ale cos doszlo:
oczywiscie czestosc wystepowania tych objawów
oraz to ze ostatnio zuwazylem ze gdy zlapalem kapcia ipodniosłem auto (prawy przód) to pomyslalem zakrece piasta i zobacze luz moze przegub?....i co mnie zdziwilo luz jest ale tak jakby wewnatrz skrzyni na mechanizmie roznicowym chodzi mi o to ze auto stało na P i gdybym nakleil na pioascie np na godzinie 12 czerwona kropke to moglem obrocic tą piasta prawie od godziny 10 do 2 czy taki duzy luz to normalne????
moze to to to puka....????
a i jeszcze jedno czesciej zdarzasie ze gdy dojezdzam do skrzyzowania np 60 i hamuje i staje to on redukuje biegi ja sie zatrzymuje i gdy robi sie luzno chceruszyc i kicha mam luz N dodaje gaz obroty do 1500-1600 i ŁUP!!!bum!!!SZARPNIECIE!!!! wchodzi jedynka i jedzie,zapala sie oferdrive i pozniej rusza juz mi tylko z 2 biegu po wyłączeniu stacyjki jest wszytko ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JarekGG
*
*


Dołączył: Jun 22, 2007
Posty: 52

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje pojechac na odczyt blędów. ale do jakis fachowców od amerykanów bo ci zwykli odczytaja błedy ale nie umieja ich odpowiednio zinterpretowac. jak zawsze pytanie o olej i filtr. bo to w tych skrzyniach jest najwazniejsze. a jak ci wskakuje 2 to znaczy ze komputer skrzyni widzi jakis bład i chce ja uchronic przed zepsuciem. ja raczej duzo wiecej nie powiem bo dopiero zaczynam sie uczyc tych amerykanów.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega nie zajarzyl Laughing ,mowiac do wrocka myslymy do ASU,a tam naprawde fachowcy pracuja
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie do asu ale jak zwykle nie dotarlem brak czasu tylko czekac jak mi skrzynia padnie na dobre diagnoza komputerowa nie wykazuje usterek wiec co to moze byc?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group