www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z pneumatyką w Winim.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z pneumatyką w Winim.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wolfps
*
*


Dołączył: Aug 01, 2007
Posty: 13
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 5:49    Temat postu: Problem z pneumatyką w Winim. Odpowiedz z cytatem

Witam.Jężeli było by to możliwe ,prosiłbym o odpowiedź na taki problem.
Od tygodnia autko po "zgaszeniu"stoi równo przez jakieś 10min a następnie zaczyna pomału siadać.Oczywiście pompka po zapaleniu nabija i wyrównuje,ale nie było takiego objawu do tej pory.Dodatkowo w czasie długiej jazdy po przejechaniu 30-40min,zapala sie kontrolka na desce(ten żółty samochodzik),efekt jest taki że sprężrka nie nabija i auto w czasie jazdy siada na glebę.Trzeba sie zatrzymać wyłączyć zapłon a po włączeniu wszystko wraca do normy.
Prosze o podpowiedż co należało by wimienić ewentualnie naprawić bo na pneumatyce nieznam sie ni wząb. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wolfps
*
*


Dołączył: Aug 01, 2007
Posty: 13
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zauważyłem dodatkowo,iż pierwsza "siada" strona kierowcy.Wywnioskowałem sam że to będzie raczej poduszka właśnie z tej strony.Może zna ktoś cenę nowej?????Albo jakies zamienniki (był by miło)SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie masz zalanej poduszki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wolfps
*
*


Dołączył: Aug 01, 2007
Posty: 13
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalanej poduszki??????A jest to możliwe????Szczerze to nie wiem ,ale w jaki sposób miłaby się tam dostać woda???No ale jeśli jest taki sposób to może powiesz mi jak sprawdzić czy jej tam nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ja mowie woda?
zaczynaja mnie irytowac, nawet dosc mocno ludzie, ktrzy dopowiadają sobie jakies wątki.. zdaje sie napisałem "zalana".
znajomy mial zalana olejem lub czyms takim, jak mu poszedl wezyk przy jednej z poduch. podobne mial objawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wolfps
*
*


Dołączył: Aug 01, 2007
Posty: 13
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno sobie czegoś niedopowiedzieć ,jeśli mówisz tylko półsłowem.
To po pierwsze,po drugie ...i co z tego wynikło???????Wylał to coś z poduchy?
Nie wylewał??Czy ten płyn miał wogóle jakieś znaczenie????Jak byś nie zauważył to pytałem co mogło "paść", albo jak sprwdzić czy to właśnnie poduszka ,a ty mi tu o...... zalaniu.Interesowała mnie konkretna odpowiedż na temat danej naprawy, a nie to czy twój kolega miał "zalną" poduszkę czy nie.
Wogóle to jeśli zrozumialem to jemu strzelił wąż.A umnie raczej to nie to, gdyż osłychiwałem auto i nie słychać niczego innego poza syczeniem przy poduszce.
[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umywam raczki. kolega niech radzi sobie sam.
nie mam pneumatyki nie wypowiadam sie wiecej na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
U mnie po zgaszeniu też się opuszcza a raczej poziomuje,po zapaleniu silnika zawsze pompuje powietrze (może troche za głośno)ale podczas jazdy nie zapala się nic.Wydaje mi się ,że na tylniej belce jest czujnik tego urządzenia-zobacz jak on wygląda może trzeba przeczyścić.Kiedyś pytałem w sklepie om cene takiego "miecha" to około 1200 zł. czasami bywa na allegro cały komplet z pompką 600-800 zł.Z tego co piszesz to chyba nie jest jakaś stała usterka jeżeli go na chwile wyłączysz i zapalisz to jest znowu dobrze.W bagażniku w prawym schowku jest wyłącznik zawieszenia może on przerywa.
_________________
FORD WINTSTAR 3.0 L 97r FULL OPCJA
"KIEDY RAZ ZAZNASZ LOTU, BĘDZIESZ CHODZIŁ Z OCZAMI WPATRZONYMI W NIEBO, PRAGNĄC TAM POWRÓCIĆ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wolfps
*
*


Dołączył: Aug 01, 2007
Posty: 13
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Troszkę to trwało,ale wkońcu moge napisać na 100% co jet przyczyną takich objawów jak w/w.
Wiec wymiana jednej z poduszek tzn.tej na która auto "siadało",załatwiła sprawę.teraz auto nawet po kilku dniach postoju nie opada,a jedynie na chwilkę dopompowuje powietrze.
Doszedłem do tego sam i jestem tymbardziej z siebie dumny:)Smile.Sama wymiana to bajka potrzeba jedynie: śrubokręt , lewarek i 30 min. czasu na (luzie)
Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group