www.asu.pl :: Zobacz temat - Jaki gaz do Dodge GC 3,8 wrocław
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki gaz do Dodge GC 3,8 wrocław

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mazi
*
*


Dołączył: Jun 14, 2007
Posty: 22

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 14:26    Temat postu: Jaki gaz do Dodge GC 3,8 wrocław Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Po wielu milach (2500) okazuje się że jednak trzeba by się zagazować Smile Problem pojawia się jednak jaka firma jest w stanie zrobic to tak aby nie było żadnych problemów. Najlepiej we wrocławiu. Samochodzik to Dodge Grand Caravan 2002 rok 3,8 V6. Prosze bardzo o pomoc ponieważ nie bardzo mam czas na naprawy po ewentulanym nie dobrze zrobionym gazie. Pozdrawiam. I wielkie dzieki ASU za pomoc przy problemach z nie palącym dobrze silnikiem. Teraz zero stresu. Twisted Evil chodzi jak rakieta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wrocku dość dużo amerykanów gazuje firma CITO na ul. Grabiszyńskiej, jak jedziesz w kierunku Ostrowskiego, to przed wiaduktem w prawo, tylko to nie wiadukt koło Zaporoskiej tylko ten drugi, a drugi dobry adres to Eko-Alma w Radwanicach, przedstawiciel BRC na Wrocław, też maja dobre opinie
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mazi
*
*


Dołączył: Jun 14, 2007
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok wielkie dzięki dużo ułatwi mi życie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie polecam legendarny juz warsztat w czestochowie.wiem,ze to nie wroclaw ale warto. czlowiek robi takie instalacje dziennie ,zagazowal wiele aut z tego forum i nie tylko z tego i wszyscy forumowicze ,wliczajac moja skromna osobe, wypowiadaja sie o jego uslugach w samych superlatywach. oto namiar: lukasz 691300444.pozdrawiam!
ps. ja tez jechalem daleko zeby zagazowac ale sie opalcalo. warsztat nalezy do sieci wiec przeglady napewno bedziesz mogl robic we wrocku.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Radwanicach zdarza się, że na serwis gwarancyjny czekasz 2 tygodnie Confused

Ja tradycyjnie polecam Adar na Szpaczej 48 (równoległa do Brucknera, z tyłu salonu meble Polonia, po prawej jak jedziesz na od centrum Koronę ). 2 auta mi śmigają szybko i oszczędnie, instalacje i gazownik praktycznie bezproblemowi Smile Za instalację zapłacisz 3700.

Ciekaw jestem opinii Stashka, też zakładał tu gaz...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mazi
*
*


Dołączył: Jun 14, 2007
Posty: 22

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Powiem szczerze jeśli ktoś chce założyć gaz to OK. Po pierwsze ja się przekonałem do tego paliwa i jest w porządku. Z resztą zapytajcie Luckie`go. O czerwonego Granda Caravana. To on to wam lepiej wytłumaczy. (mój styl jazdy, zapotrzebowanie na paliwo i możliwości instalacji.) A sam Łukasz jest po prostu The Best. Gość wie co robi ci którzy pojada do niego na pewno mogą się uważać za szczęściarzy, że trafili wlaśnie tam a nie do innych partaczy. Auto po prostu będzie jeździło tak jak to ma być a nie takie jakieś tam dyrdymały. Ja daje w komin zdrowo i nie ma problemów. Polecam wszystkim warsztat Łukasza. podaje także telefon na wszelki wypadek 691300444. A taki mały plus dla Łukasza to to że on nie boi się drogich samochodów (np. VW Touareg) prawie nowy o to już mówi o klasie mechanika. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja nie polecam firmy ADAR na ul.Szpaczej facet okazał się naciągaczem, gaz JTG jak obiecywał miał miec same plusy i wszyscy którzy w to wieżą to ich pozdrawiam, spalanie miało byc na poziomie paliwa instalacja niezawodna, niestety nie ma takiej opcji, spalanie wysokie jak na zwykłej instalacji a nawet większe a poza tym pompa w zbiorniku zacina się - i uwaga dystrybutor na Polskę sprzętu JTG nie odbiera telefonów. Nie życzę nikomu takiej instalacji ja się dałem namówić i mam same problemy – strata pieniędzy. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę naprawić pompę z systemu JTG proszę o pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazi
*
*


Dołączył: Jun 14, 2007
Posty: 22

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomóc może tylko Łukasz czyli Luky. Znajduje się on w Częstochowie i ma swój warsztat w którym zaklada instalacje gazowe. Nie wiem czy potrafi naprawić twoją pompe ale na pewno cos ci pomoże. telefon do Łukasza 691300444. Natomiast jeśli chodzi o spalanie to powiem ci że śr. wedlug tego co wyświetla mi komputer to jest ok 16 litrów. I owszem potrafię zejść do poziomu mega niskiego (14,Cool ale także bardzo łatwo uzyskuje poziom ok 20,2 l na setke. Także jak widac styl jazdy. Ole problemow z inastalacją nie mam a zrobiłem już ze 4,5 tys. mil. I jestem zadowolony z faktu iz mam instalacje. Pozdrowko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w czestochowie w oplu (opel polaczek) byly zamontowane trzy takie instalacje i wszystkie trzy zdemontowane.
ja nie zajumuje sie narazie wtryskiem cieklym i bezposrednim-bo jest to nieoplacalne.

a jesli chodzi o gaz ziemny to czekam az bedzie dystrybutor w czestochowie:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też podłącze się i zareklamuję Lukego.
Mazi nie masz wyboru, jedziesz do Częstochowy, auto zostawiasz u Lukiego, a sam udajesz się na Jasną Górę-niby na zwiedzanie, ale w sumie, aby pomodlić się, że z instalacją było wszystko w porzo Smile
Po zwiedzaniu wracasz do warsztatu, płacisz za montaż, i wracasz do domu zadowolony, że autko jedzie na gazie tak dobrze i a pokonane kilometry nie pacyfikują portfela.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie takie proste...

na jasnej gorze tez trzeba kase zostawic
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky...teraz mi o tym mowisz?? Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group