www.asu.pl :: Zobacz temat - naprawa automatu - autojozefow.pl NIE POLECAM
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

naprawa automatu - autojozefow.pl NIE POLECAM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nowy199
*
*


Dołączył: Aug 03, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 11:32    Temat postu: naprawa automatu - autojozefow.pl NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Czesc,

ku przestrodze...

zlecilem naprawe automatu zakladowi Autojozefow z Jozefowa, ul Cicha 7 (oklice warszawsko-otwockie) adres internetowy www.autojozefow.pl

wymieniono: tarczki, przekladki, pistony, uszczelniacze, zregenerowano konwerter, wymieniono olej (na szczescie powiedzialem jaki ma byc, bo chcieli zalac nie taki jaki trzeba)

po naprawie skrzynia nie chodzila jak trzeba, w koncu zamarla - reklamacji nie uwzgledniono

w innym warsztacie, w obecnosci rzeczoznawcy, zdemontowano skrzynie, okazalo sie, ze nic z powyzszej listy nie zostalo wymienione, powtarzam NIC - no moze z wyjatkiem oleju, dodatkowo, zamiast nowych uszczelnien zastosowano stare + silikon...

drgajacy konwerter uszkodzil pompe olejowa...

nie wiem na co licza takie brakoroby; to, ze nie uwzglednili reklamacji to jedno, ale to, ze naciagneli mnie na koszty czesci, ktorych nie wymienili to inna sprawa

poza tym, wlasciciel warsztatu jest w miare znosny do czasu przyjecia samochodu - pozniej, nie przysluguje ci jazda probna bez zaplaty (absolutnie bezprawny zabor mienia), reklamacje sa niedopuszczalne (przeciez on i jego pracownicy sa nieomylni)

generalnie - NIE POLECAM!!!

pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro masz orzeczenie rzeczoznawcy to udupic drani w sadzie,a pamietacie jak sie reklamowali w TVN Turbo, Evil or Very Mad
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Skoro masz orzeczenie rzeczoznawcy to udupic drani w sadzie,a pamietacie jak sie reklamowali w TVN Turbo, Evil or Very Mad

Sorry że się wtrące ,kupiłem autko od zawodowego mechanika -autko miało być jego zdaniem wsiadać i jeżdzić i wszystko by było w porządku gdyby nie jego zawodowa ingerencja -wszystko co naprawiał to popsuł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift wybacz, co masz na myśli pisząc zawodowy mechanik ?

bo ja mechaników dzielę na dobrych i złych nie patrząc na wykształcenie Laughing
np. najlepszy moim zdaniem elektro-mechanik (na Śląsku) jest z wykształcenia muzykiem, a jedyne co mu z tego zostało to fakt że naprawia śpiewająco Wink
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anthrax napisał:
lift wybacz, co masz na myśli pisząc zawodowy mechanik ?

bo ja mechaników dzielę na dobrych i złych nie patrząc na wykształcenie Laughing
np. najlepszy moim zdaniem elektro-mechanik (na Śląsku) jest z wykształcenia muzykiem, a jedyne co mu z tego zostało to fakt że naprawia śpiewająco Wink

Witam ,zacytowany "zawodowy mechanik" według mnie to taki człowiek który naprawia autka klientom i bierze pełną odpowiedzialność za to co robi.Wykształcenie nie ma nic wspólnego z naprawami,według mnie liczy się myślenie i praktyka którą przebyliśmy chyba nikt nie podważy słów "człowiek całe życie się uczy"
Sam niekiedy dochodziłem jak dany element działa a póżniej naprawiałem.
Prawda jest taka że w wielu naszych Polskich warsztatach pierw się naprawia a póżniej myśli ,ale to już po czasie (na szczęście wielu ciągnie po portfelach klietów za nieudolne naprawy)

Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
torped
*
*


Dołączył: Jan 11, 2007
Posty: 324
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego nie rozumiem, oto cytat ze strony firmy, autojozefow:"...Czas naprawy auta osobowego wynosi średnio 3 do 5 dni. Wybrane modele naprawiamy w ciągu 24 godzin. Na wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji..."

Skoro udzielajaj pisemnej gwarancji - dostales ja?? Jesli tak, to dlaczego nie zostala uznana??
_________________
Chrysler Grand Voyager
3,3 V6 LE 96`
I`m a mad Taxi Driver Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
nowy199
*
*


Dołączył: Aug 03, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem klika razy samochodem w warsztacie, pracownicy robili jazdy probne i udawali, ze wszystko jest w porzadku (samochod szarpal przy przyspieszeniu), nie chcieli przyjac samochodu - w takim przypadku pismna gwarancja ma wartosc "zero"

po kilku dniach, w trasie, automat odmowil calkowicie wspolpracy

dzwonie do goscia, mowie, ze stoje w polu, czy moge przywiezc samochod do warsztatu, aby sie nim zajeli - on na to: ani dzis, ani w poniedzialek (byla sobota), ani we wtorek... jesli dostarcze opinie rzeczoznawcy, ze wina lezy do stronie skrzyni, to oni laskawie sie zajma moim przypadkiem...

buractwo na maksa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest tak jak piszesz to z racji zawodowej profesji (handel) mam dla Ciebie radę, udaj się do miejscowego rzecznika federacji konsumentów - porada, prowadzenie sprawy i opinie rzeczoznawców są bezpłatne (finansowane z budżetu UE), jest to najskuteczniejsza metoda egzekwowania na nieuczciwych usługodawcach swoich praw.
Znam przypadek w Katowicach gdzie federacja uzyskała sądowy zakaz prowadzenia działalności związanej z motoryzacją, oczywiście oprócz olbrzymiego odszkodowania dla właściciela spartolonego pojazdu Twisted Evil
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam podobny przypadek.
Chłopakowi zerwał się pasek rozrządu w pare dni po jego wymianie.
Rzeczoznawca stwierdził, że żadna z części wymieniona na fakturze nie została wymieniona w aucie.
Zgłoszenie do prokuratury o narażenie życia.
Cóż - pasek strzelił na autostradzie, wszystko zgasło, brak wspomagania hamulców i kierownicy.
Zakładowi zakazano prowadzenia działalności gosodarczej związanej z naprawami motoryzacyjnymi oraz nałożono odszkodowanie.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
nowy199
*
*


Dołączył: Aug 03, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oczywiscie nie podaruje partaczom - szczegolnie, ze w moim przypadku doszlo rowniez do narazenia zycia, skrzynia przestala dzialac tak po prostu przy 140 km/h, dobrze, ze akurat nie wyprzedzalem, bylem na trasie gdansk- warszawa... nie chce myslec co bybylo, gdybym akurat wyprzedzal a skrzynia przestalaby dzialac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie pisz ze jechales 140km/h, w pl nie ma drog po ktorych wolno tak szybko jezdzic...Wink
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowy199
*
*


Dołączył: Aug 03, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good point Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze a ja donich mialem jexchac na wymiane oleju filtra i moze zeby przejzeli skrzxynie ale prze4z telefon zaczal mi sie rzucac a wlasciel ale pomyslalem ze am zly dzien kazdy moze nmiec ale jak zajechalem po tygodniu z kumplem zeby zostaweic i on mial mnie zabrac to temu wlascicielowod h.. naslalem a kumpel chcial mu przywalic gbur pie.... mysli ze jest alfa i omega ja mam w d.. ten zaklad to banda zlodzieji i oszustow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group