www.asu.pl :: Zobacz temat - gaz problem 5.7 Hemi Prins
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaz problem 5.7 Hemi Prins

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robro
*
*


Dołączył: Jun 26, 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 22:38    Temat postu: gaz problem 5.7 Hemi Prins Odpowiedz z cytatem

Mianowicie po 15 tys. na gazie zauwazyłem takie różnice.
Jazda poprzednio tylko na benzynie: spalanie średnio 15 l/100.

Po zainstalowaniu gazy komputer pokazuje średnio spalanie 19 l/100.
a gazu po przeliczeniu około 20-23 l/100.

Skad ta różnica.
szybsza jazda czy też to, że automat częściej przełańcza na niższy bieg. Nie wiem. Czy jakiś problem.

I OSTATNIE objawy.
Tylko przy zimnym silniku.
Silnik zapala ale obroty bardzo skaczą i jak przełacze na D to silnik gaśnie. Dopiero za drugim razem ok.

Przy ciepłym silniku. Zapala na benzynie i zaraz przechodzi na gaz. Ale już bez żadnych problemów.

W czym problem?
filr brudny ( K& N ) świece 25 tysięcy ( gaz 15 tys)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gazownizy musza ci ustawic bardziej precyzyjnie mieszanke.
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 16:01    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Witam Lucky ,mam pytanko ile by kosztowala sekwencja do Voyagera 3.3 z 96 ,97 roku ze zbiornikiem w zapas ,napisz jaka to instalka ile by kosztowala i czy na sekwencji nie wywali checka ,albo zaproponuj jakas inna instalke zeby tylko super grala z takim motorem .POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robro
*
*


Dołączył: Jun 26, 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 18:40    Temat postu: Co do instalki Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że instalka jest założona bardzo profesjonalnie. Koszt Prinsa tutaj wyjątkowo 6 tys. przy V8 ze zbiornikiem 120 litrów.

Moje podejrzenie co do większego spalania to to, że zamieniłem Shell gaz na Orlen ze względu na 15 groszy. Teraz znów ceny się zrównałay. Więc za 500 km podam czy coś się zmieniło.

Dalej zastanawiam się na wpływem zdjętych magnetyzerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 20:12    Temat postu: Re: Co do instalki Odpowiedz z cytatem

robro napisał:
Muszę przyznać, że instalka jest założona bardzo profesjonalnie. Koszt Prinsa tutaj wyjątkowo 6 tys. przy V8 ze zbiornikiem 120 litrów.

Moje podejrzenie co do większego spalania to to, że zamieniłem Shell gaz na Orlen ze względu na 15 groszy. Teraz znów ceny się zrównałay. Więc za 500 km podam czy coś się zmieniło.

Dalej zastanawiam się na wpływem zdjętych magnetyzerów.


ale raz na jakis czas przydala by sie regulacja. kontrolnie czy profilaktycznie.

bo jesli masz za malo gazu to wtryskiwacze sie bardziej otwieraja- i stad komputer pokazuje wyzsze spalanie
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 20:13    Temat postu: Re: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

alladyn napisał:
Witam Lucky ,mam pytanko ile by kosztowala sekwencja do Voyagera 3.3 z 96 ,97 roku ze zbiornikiem w zapas ,napisz jaka to instalka ile by kosztowala i czy na sekwencji nie wywali checka ,albo zaproponuj jakas inna instalke zeby tylko super grala z takim motorem .POZDRAWIAM


robie takie po 3000,-
nie wywala chceka i gra z tym motorem
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robro
*
*


Dołączył: Jun 26, 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 20:44    Temat postu: Wątpie Odpowiedz z cytatem

Wątpie, że robisz je po 3, na pewno nie Prins. Wiem, że są po 7-8-9.
Co do komputera. Wszystko bardzo gra. Bez żadnych problemów.

Jedynie co po 15 tys. pojawiło się większe spalanie: tutaj albo zmiana stacji, albo magnetyzer zdjęty albo filtry się zabrudziły.

I tylko na benzynie zimnej coś się dzieje. To tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest to prins. osobiscie znam kilkunastu b. zadowolonych uzytkownikow intalacji zalozonych przez luky'ego do amerykanskich v6. dla mnie moze sie to nazywac i waz-gaz lub gazowolga. jesli dzila,switenie wspolgra z silnikiem i luky daje slowo,ze bedzie tak dalej to w to wchodze. niezaprzeczalnie marka sprzetu ma wielkie znaczenie ale niejednokrotnie sie przekonalismy ze to blichtr(tv&video sony, tel.komorkowe siemens i nokia itp). warto byc nieco otwartym i mniej snobistycznym w podejsciu do tego typu tematow.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robro
*
*


Dołączył: Jun 26, 2006
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 7:28    Temat postu: snobistyczny Odpowiedz z cytatem

Przecież nie chwalę, że to najlepszy system. Tylko, że działa. Nie ma problemów. A że według mnie został załozony za dobra cenę, to swoją drogą. To kolegi tekst " ja to robię za 3 tys" był taki.......że musiałem odpowiedzieć.
Poprzednia moja instalacja to SGI 2 i przez 130 tys. żadnych problemów tylko wymiana filtrów, raz bardzo szybko-- zatankowałem na jakiejś przydroznej stacji i nie dało się jechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez ja nie napisalem nigdzie ze to prins
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 21:50    Temat postu: Re: snobistyczny Odpowiedz z cytatem

robro napisał:
Przecież nie chwalę, że to najlepszy system. Tylko, że działa. Nie ma problemów. A że według mnie został załozony za dobra cenę, to swoją drogą. To kolegi tekst " ja to robię za 3 tys" był taki.......że musiałem odpowiedzieć.
Poprzednia moja instalacja to SGI 2 i przez 130 tys. żadnych problemów tylko wymiana filtrów, raz bardzo szybko-- zatankowałem na jakiejś przydroznej stacji i nie dało się jechać.


przeczytaj dokladnie, ja piszac "takie" mialem na mysli ze robie takie silniki za 3000 odpowiadajac na pytanie alladyna ktory sie pytal o 6 cylindrowego voyka 3,3
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od razu się kapnąłem Cool Very Happy
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:12    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Lucky dobrze gada ,polac mu sete zato HA HA ,do tematu niechce jakiejs niewiadomo jakiej KROPLOWKI za 8 czy 10 tys zl ,tylko jak napisal Esdarek to ma chodzic ,a ze dostaje jeszcze gwarancje od Luckego ze to dobrze smiga w zaprzegu z 3.3 to cieszy ucho .POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group