www.asu.pl :: Zobacz temat - Chryasler ASB
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chryasler ASB

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:27    Temat postu: Chryasler ASB Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ,sprawa jest nastepujaca ,mam do kupienia Voyagera 3.3 z 93r perelka ,no ale w tej perelce wsiakly biegi niema 1,3 i 4 zostaly tylko 2 i wsteczny pomuzcie bo niewiem co otym myslec ,zeby tak sobie wcielo pare biegow ? Aha jak szybko moglbym jechac na dwojce ? mam do przejechania odcinek 400km jak myslicie przejade ,oczywiscie z przerwami ,morze jakis cud by sie stal i podrodze moze bym znalazl jeszcze jakis dodatkowy bieg Ha Ha ,za wszystkie podpowiedzi dzieki bo naprawde mi sie przydadza. POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie skrzynia jest w trybie awaryjnym...polecam podjechac na skaner co by bylo wiadomo co sie dzieje, druga sprawa, nie radze jechac 400km na 2ce....no i max predkosc to 110km/h ale wtedy obroty sa na poziomie 6tys wiec o awarie nie trudno...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedz 70 75 km max przejedziesz ten odcinek w 5,5 godziny i nic nie przegrzejesz zrobisz sobie dwie trzy przerwy na kawke dla siebie i dla autka dla ochlody to po pierwsze
po drugie sprawdz ilosc oleju w skrzyni oczywiscie wlaczony silnik wajchowanie R N D 2 1 i tak kilka razy pozniej P i sprawdzasz ilosc oleju wrazie czego dolej tak by bylo blisko pelnego zakresu
po trzecie sprobuj wylaczyc akumulator na jakies 30 minut moze komp sie zresetuje pozdrawiam
daj znac co i jak???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 10:33    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Dzieki ,wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo ,ale juz po sprawie poszedl,jak mozecie to powiedzcie mi o trybie awaryjnym czy odrazu wiaze sie to z remontem ASB ,jest duzo ladnych autek na sprzedaz 97 i 98 ale jezdza w trybie awaryjnym co z tym zrobic ,czy wystarczy tylko zresetowac kompa czy grubsza sprawa ,tak wogule to oco chodzi z tym awaryjnym ,jak to jest wystarczy jakis maly problemik i odrazu wlaczy tryb awaryjny .POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w skrocie...
tryb awaryjny jest po to by nie uszkodzic skrzynii w przypadku wykrycia jakiegokolwiek bledu przez komputer
czasami sa to blachostki, zpchany filtr oleju,stary olej-czyli wykrywa sie blad o zlym cisnieniu i skrzynia idzie w tryb bezpieczenstwa (awaryjny)
a czasami to GRUBSZA SPRAWA bez diagnozy na kompie ciezko ustalic rodzaj przyczyny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group