www.asu.pl :: Zobacz temat - światło cofania i przeciwmgielne.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

światło cofania i przeciwmgielne.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:29    Temat postu: światło cofania i przeciwmgielne. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ponieważ mam auto z za wielkiej wody muszę przerobić światełka z tyłu, jak w temacie. może ma ktoś linka, lub namiary na jakieś fajne ( wąskie, podwieszane ) światełka ? Bo te od malucha..............
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem takie waskie przeciwmgielne i cofania zamontowane na amerykancach w niemczech lub z tamtad sprowadzanych,poogladaj ogloszenia amerykanskich marek na www.mobile.de ,a moze masz kogos za zach.granica
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poogladaj sobie oferte na allegro. nie tylko tam gdzie maja byc swiatla cofania ale wszedzie,obrysowki itp-tam naprawde mozna cos wybrac!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przerób te co masz Wink nadają sie doskonale...jesli to auto z opisu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem, zastanawialem sie zeby dać w kierunki żarówke diodową (18 lde) pomarańcz , świeci na pomarańcz w czerwonym kloszu.
Ale i tak zostaje problem przeciw mgielnych Confused mozna by na sile wcisnoć odblaski z lamp malucha
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu utrudniasz sobie tak życie, w białe miejsce po wstecznym wkładasz kierunki, stop i pozycyjne masz w jednej dwuwłuknowej na górze, poniżej wstawiasz przeciwmgielne a pod zderzak wstawiasz jakieś światło cofania - po problemie.
Zawsze tak robię w każdym amerykańcu i jest najmniej kombinacji, a czym mniej kombinacji tym mniej potencjalnych miejsc awarii Wink
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 1:44    Temat postu: wsteczny Odpowiedz z cytatem

Wsteczny mozesz upchnac tez w lampe ) obok zoltej zarowki w kloszu wstecznych (wchodzi mala zarowka, jak postojowa z malucha). Nie swieci mocno ale widac ze auto cofa i przeglady bez problemu przechodzi. Wtedy nie ma nic podwieszonego od spodu.

A tak wogole jak to jest z przeciwmgielnymi ?? My zawsze motujemy ale podobno teraz jest tak ze jak fabrycznie jej nie ma to nie musi byc (tak slyszalem wiec poprawcie mnie jak sie myle Confused )
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli masz dwa wsteczne to ja u siebie zrobilem tak, ze kupilem folie naklejana na reflektory, czerwona...efekt, patrz nizej....czerwona tasma na bialym szkle ma identyczny odcien czerwieni jak moje gorne lampy, i co najwazniejsze nawet swieci czysta czerwienia, a obawialem sie jakichs wyplowialych kolorow czy wrecz różowego swiatla, a tu niespodzianka...co do samego naklejania, tasma bardzo elastyczna, takze ladnie sie naciagala na narozniki nie powodujac tym samym zagniecen itp, nawet we wnekę na śrubki wcisnalem idealnie tasme olowkiem od strony gumki:) w skrocie, efekt niezly
http://www.allegro.pl/item212210233_folia_do_lamp_najlepsza_aukcja_zobacz_.html

no i male efekty tego, zdjecia zrobilem telefonem wiec super nie widac, ale niedlugo zrobie zwyklym aparatem i w dzien to bedzie lepiej widac...



_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anthrax napisał:
Czemu utrudniasz sobie tak życie, w białe miejsce po wstecznym wkładasz kierunki, stop i pozycyjne masz w jednej dwuwłuknowej na górze, poniżej wstawiasz przeciwmgielne a pod zderzak wstawiasz jakieś światło cofania - po problemie.
Zawsze tak robię w każdym amerykańcu i jest najmniej kombinacji, a czym mniej kombinacji tym mniej potencjalnych miejsc awarii Wink

NO nie bardzo, niechce nic pod zderzakiem to nie maluch, a zeby zrobic przeciwmgielne trzeba wsadzic odblaski czyli lustro albo cos zeby odbiljalo swiatlo bo tak sa robione przeciwmgielne. Nic nieda jak zmienie zarowke na wiekszą. Moze sie stopic klosz i tyle. Mozna i tak ale zalezy na kogo sie trafi na przegladzie, i na drodze. Najlepiej chyba wymienic na europejskie, tylko gdzie je kupic????? Ma ktos namiary?

A jak zmienic przednie migacze zeby sie ciagle nie swiecily?

I jesze jedno czy w rocznikach 96 byl samoczynny wylacznik swiatel po zgaszeniu silnika, czy ja mam cos zepsute.
ps
darryd ty masz calkiem inne auto niema co porownywac, ja nie mam lamp w zderzaku
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja mam tak jak pisałem od 11 lat, nie mam odblasków i nie jedną mgłę przejechałem, co się tyczy światła cofania to nie musisz nic podwieszać, możesz zrobić jak napisał ASU, ja mam podwieszone bo akurat dużo mam nocnych tras i muszę wiedzieć gdzie cofam. Laughing

A światła europejskie są brzydkie Confused

światła ci się wyłączą po pewnym czasie, fiat nazywa to zdajesie follow me home, a tu masz w standardzie czy chcesz czy nie

w kierunkach masz żarówki dwuwłóknowe, a świeci się cały czas pozycyjne, więc musisz umieścić je w reflektorach lub gdzie tam chcesz Rolling Eyes
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu dziekuje masz racje,
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group