www.asu.pl :: Zobacz temat - WINDSTAR - BRAK ZAGŁÓWKÓW W KANAPIE ....
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WINDSTAR - BRAK ZAGŁÓWKÓW W KANAPIE ....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 9:00    Temat postu: WINDSTAR - BRAK ZAGŁÓWKÓW W KANAPIE .... Odpowiedz z cytatem

JAK W TEMACIE ---- dzieciaki mi rosną a kanapy mają niskie oparcie ..... boje sie jakaś stłuczka i będzie tragedia . musze wstawić zagłówki koniecznie ktoś to robił ? jakieś pomysły jak ? gadałem z tapicerem woła około 180 zł ale ma ciulowe zagłówki ..... niskie szukam pełnych wysokich zagłówków regulację wysokości olać . sprawa jest dość pilna ma ktoś do spylenia tak ze 4-5 zagłówków ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Question ja bym nie ryzykował u tapicera raz że drogo ,a po drugie jeżeli chodzi o bespieczeństwo to jakiś atest że technicznie są dopuszczone ... widziałem wypadek jak żle dorobiony zagłówek dolną częścią przebił siedzenie i wbił się pasażerowi w gręgosłup Exclamation Exclamation Exclamation są orginalne kanapy z zagłówkami znajomy na szrocie wymienił kanapy i dopłacił 100zł. może nie dałem stu procentowej odpowiedzi , myślę że warto poszukać Shocked zawsze to orginał no i bespieczniejszy... może ktoś zna takie szroty z amerykanami
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group