www.asu.pl :: Zobacz temat - KOMPLETNA BZDURA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KOMPLETNA BZDURA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:09    Temat postu: KOMPLETNA BZDURA Odpowiedz z cytatem

nie zamierzam sie wynurzac tu z tematem euro 2012 ale z kpl BZDURĄ właśnie siedze i pracuje jak to ja w nocy - cisza spokuj - nieustraszeni sie mecza w polsacie ( kraby ich po tyłkach gryzą ale czego sie nie robi dla $ ) a ja gratis ubiłem 4 muchy ( gołymi rękami fe ) i 3 komary a tu patrze a na monitorze na wysokości moich szanownych oczu w goglach ( oczy juz nie te panie ) kopuluja sie muchy w celu zwiększenia sił do dręczenia moich rąk no i nie wytrzymałem - sumienie nie pozwala mi w tym momencie niszczyć tak udanego związku ( pewnie naoglądały sie reklam z biedronkami i zaraz sie ześlizgną a może o zgrozo spuszczą po zapoconym monitorze !!!! ) kurde janusz weź sie do roboty a nie takie pierdoły piszesz i tak nikt tego nie bedzie czytać

no dobra cos fajnego na koniec ( jeszcze kutafony nie skończyły takie porzycie to rozumiem ! ) jechałem w okolice Bolimowa - woj Łudzkie - patrze na GPS a tu jakies skrzyzowanie z dwupasmówką której nie ma !!! po rozmowie z tubylcem - przyjezdnym zresztą jak ja okazało sie ze juz 20 lat temu przewidziano euro 2012 i wybudowano autostrade nawet czesciowo pokrywajac asfaltem ale widocznie uznano ze rok 2012 jest tak odlegly jak ocieplenie klimatu wiec postanowiono ze przynajmniej bedzie to dobry teren pod zalesienie bo rolnicy nie beda mogli zaorac betonu podkładowego no i dzieki temu mamy pierwszy na swiecie las autostrad ( nie mylic z las vegas ) ktury opuzni mam nadzieje efekt cieplarniany

na razie tyle

o facet odlecial a samiczka sie czysci - kurde zaraz jej przywale gazeta niech nabierze troche kultury w glowie no ale moge miec kłopoty przeciez moze byc przy nadziei ( ze jej nie trafie )

to do roboty - musze dokonczyc durna instrukcje skladania ktorej i tak nikt nie skuma - chyba ze zaba - po ostatniej wizycie w supermarkecie sie zalamalem ............. nic nie skumali

POZDRO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SORRY ZA NAWAł bykuf .......... tez sie rozmnazaja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:15    Temat postu: przerwa Odpowiedz z cytatem

Moja rada : Zrób sobie przerwe i na dzisiaj zostaw już prace Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prubowalem ale ona ( praca ) ma sile przekonania wiekszą niz ja skonania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale Ty tez nie grzeszysz snem - chyba dopiero teraz mamy troche spokoju zeby POpisAĆ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde nie wiedzialem ze juz 8 rano - chyba ze to .......... no nie to nie jest nawet czas USA !!! co jest czy macie inna strefe czasu !!!???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 23:25    Temat postu: sen Odpowiedz z cytatem

Niestety ale tez nie chodze spac przed 1-2 w nocy.... Ale teraz chyba czas wylaczyc kompa i troche odpoczac. Jutro kolejny ciezki ale mniejmy nadzieje udany dzien....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylwia
*
*


Dołączył: Jun 11, 2007
Posty: 54
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie siedzę w pracy i jak widać się właśnie lekko obijam Wink a te muchy rozwaliły mi serce, Janusz masz talent Razz
_________________
Plymouth Grand VOYAGER 3,3l 96 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group