www.asu.pl :: Zobacz temat - Świetny fachowiec od automatycznych skrzyń
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świetny fachowiec od automatycznych skrzyń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chryslerek
*
*


Dołączył: Mar 19, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 17:18    Temat postu: Świetny fachowiec od automatycznych skrzyń Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Przypadkiem trafiłam na tą stronkę o samochodach amerykańskich i postanowiłam sie zalogować gdy przeczytałam ilu ludzi ma problem z automatycznymi skrzyniami do chryslerów. Ja byłam jedną z takich osób. Razem z mężem kupiliśmy chryslera grand voyager. Wszystko było w porządku do czasu gdy nagle nasze autko mogło jechać tylko i wyłącznie na biegu awaryjnym. No to szybciutko znaleźliśmy "fachowca" jak nam się wydawało. Zapłaciliśmy jakieś 4000zł i po 2 miesiacach to samo.
Byliśmy totalnie załamani-tyle kasy i klapa.

Wtedy znajomy dał nam wizytówkę do jakiegoś Pana, który niby naprawia tylko i wyłącznie skrzynie od chryslerów i on już u niego naprawiał i był bardzo zadowolony. No to myślimy skoro tylko chryslery i skoro sprawdzony to musi się znać.
Idea No i się nie pomyliliśmy. Wyciągneliśmy skrzynię i wysłaliśmy do tego Pana. Skrzynia została naprawiona za o wiele mniejsze pieniądze (2200zł z konwerterem) i jeździ do dziś bez jakichkolwiek przeszkód (już ok 8 miesięcy). A dodam że ciągamy tym samochodem niewielkie przyczepki. Szkoda że od razu nie zgadaliśmy się z naszym znajomym i od razu nie trafiliśmy do tego Pana. Bo nawet przyjechał do nas i nam włożył tą skrzynię i sprawdził czy wszystko gra.

Nie wiem czy to będzie dozwolona reklama i nie wiem co by ten Pan na to powiedział, ale nie mogę się oprzeć żeby nie napisać jakiegoś kontaktu do tego Pana. Dane mam z wizytówki

Grzegorz Wawer
tel. 0 693 601 254
e-mail: lyngol@o2.pl


Wiem co czują ludzie którzy raz już zapłacili ogromną sumę i nadal były w punkcie wyjścia. A po co błądzić od "fachowca" do "fachowca" skoro można od razu trafić na tego właściwego.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej jazdy Chryslerami Very Happy
_________________
Polecam. Ja się przekonałam że to prawdziwy fachowiec od automatycznych skrzyń biegów Chrysler.
Grzegorz Wawer
0 693 601 254
lyngol@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy...a skad ten fachowiec? z torunia, lubina, londynu czy marsa? Smile
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam temat mechanik dobry - naprawiał skrzynie mojemu szwagrowi (2600)naprawa z montażem na miejscu (stolyca) .Przyjechał z tego co pamiętam gdzieś z pod poznania chyba krzyż wkpl. - polecam . ADAMKO.
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
chryslerek
*
*


Dołączył: Mar 19, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ten Pan jest z Krzyża Wielkopolskiego a dokładnie z jakiejś miejscowości w okolicy ale niestety nie pamiętam z jakiej
_________________
Polecam. Ja się przekonałam że to prawdziwy fachowiec od automatycznych skrzyń biegów Chrysler.
Grzegorz Wawer
0 693 601 254
lyngol@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jesli to wszystko prawda to mamy kolejny uczciwy zaklad na koncie - czy ktos jeszcze zna ten serwis i moglby zaopiniowac dla pewnosci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
junker62
*
*


Dołączył: Sep 26, 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem u p. grzegorza - skrzynie wymieniłem - trwało to ze 3 godziny - kosztowało dużo mniej niż gdzie indziej - samochód jeżdzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam ze jest z krzyza wlkp. kolo drezdenka jesli ktos nie wie 66 km od gorzowa ja jestem z gorzowa moja rodzinka pochodzi z krzyza i jestem tam raz w miesiacu....u goscia nic nie robilem ale znam i wiem ze jest dobry...wiem zaczyna probowac grzebac przy winach -kiedys z nim gadalem przez telefon jak mi czujnik polozeniua padl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group