www.asu.pl :: Zobacz temat - Hamulce Cirrus
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hamulce Cirrus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 14:59    Temat postu: Hamulce Cirrus Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.Czy orientuje się ktoś jakie końcówki są na sztywnych przewodach hamulcowych, tych długich co do tyłu idą? Pękł mi jeden, i muszę dorobić, bo w aso taki przewód 1200zł kosztuje...A dorabiany 50zł. Tylko że bez wykręcania to ciężko stwierdzić. Jak to jest w cirrusie? I czy w cylinderkach hamulcowych gwinty powinny być takie same? Bo są różnych producentów do tego auta, a nie ma opisanego czy jest np.gwint metryczny czy calowy.Bo wiem że w voyagerach to np. bywało i tak, i tak.

I jeszcze pytanie odnośnie sworznia wachacza górnego który znalazłem na ASU.Sklep. Czy to co jest dostępne to jest ta guma na górnym wachaczu (te zawiasy z tyłu), czy ten sworzeń od przodu ten ze smarowniczką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:28    Temat postu: gwint Odpowiedz z cytatem

Co do gwintu to niestety ale musisz zdemontowac stary przewod i z nim podjechac na dorobienie (przynajmniej my tak robimy). Bedziesz mial wtedy pewnosc. Chyba ze masz cylinderek to wtedy mozesz z nim podjechac. Nie wystepowaly w jednym modelu rozne gwinty w jednym modelu. Co do sworznia to jest to sworzen gorny wahacza czyli ten z kalamitka co laczy gorny wahacz i piaste.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dzięki serdeczne! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group