www.asu.pl :: Zobacz temat - WIN 95 szpilka przód
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIN 95 szpilka przód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 20:18    Temat postu: WIN 95 szpilka przód Odpowiedz z cytatem

HELP potrzebuje jedna szpilkę do piasty od kola do wina 95 3,0 urwała mi się i nie moge dostac (wlasciwie to urwali mi ja na serwisie przy wymianie ogumienia-jakis praktykant nakrecal nakretke pistoletem ZAMIAST REKA ZACZAC!!!!) buuuu...szpilka jest do wybicia ze starej piasty od przodu ,łatwo to zrobic najwazniejsze by: bic przez drewienko i przy nakreconej nakrecce od kola!!! a i drugi warunek!:piasta musi byc zdjeta lub poluzowane lozysko bo zacznie sie z drugiej strony opierac o ...hmmm (zwrotnice?mc persona) HELP dajcie znac kto ma stara niepotrzebna piaste!!!!! DZIEKI kolo ma 5 srub jezdze na 4 ale to ryzyko pozdrawiam ps. mysle ze strona ASU jest BARDZO BARDZO SUPER
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group