www.asu.pl :: Zobacz temat - Chevy Starcraft 6.5 T DIESEL 1996, kupie silnik
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chevy Starcraft 6.5 T DIESEL 1996, kupie silnik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sho
*
*


Dołączył:
Posty: 9
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 13:17    Temat postu: Chevy Starcraft 6.5 T DIESEL 1996, kupie silnik Odpowiedz z cytatem

Kupię silnik do tego vana lub zapytam grzecznie asu-ile by kosztwał remont tego diesla:) auto prawdopodobnie jest zatarte-chodziło bez oleju. Niestety nie wiem jaka na prawdę jest przyczyna usterki, bo to nie ja zrobiłem mu taaką krzywdę Evil or Very Mad Chce kupić ten samochód, ale nie mam pojęcia jakie byłyby dalsze koszty naprawy. Najchętniej skusiłbym się na kupno kompletnego motoru, tylko ile to by kosztowało... ? Jeśli zbyt dużo, to niestety z bólem serca będę musiał odpuścic tego pięknego starcrafta...

Jeśli również jest tutaj ktoś, kto ma przyjemność użytkować podobnego diesla, to chętnie nawiązałbym kontakt. przyznam, że jestem zielony w tym dieslu, nie mam pojecia jak to jeździ a przede wszystkim ile pali:) mam tylko cichą nadzieję, że będzie choć trochę bardziej ekonomiczny od mojego dotychczasowego chevy van 5,7 z gazem:)) a może się mylę...?
sho_time@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 21:31    Temat postu: Hmmmm Odpowiedz z cytatem

Autko ladne Very Happy . Nie powiem Ci ile wyniesie remont ale napewno duuuzo Confused My niestety nie robimy dieseli ( przynajmniej unikamy ). Jesli silnik pracowal bez oleju to wal,panewki itd Nie wiadomo czy wal jest jeszcze do uratowania czy trzeba szukac drugiego ( czy byl juz robiony szlif itp ). Po drugie nie wiadomo jak ten silnik pracuje ( nie mona go spradzic. Nie wiem czy nie lepiej poszukac czegos na chodzie Confused . Co do spalania to nie licz na to ze zaoszczedzisz Confused . Jesli chcesz naprawde zaoszczedzic to wstaw silnik diesla od merca do Chevy zamiast 5,7 ale to profannacja Twisted Evil . Reasumujac tamtego bym sobie darowal, chyba ze uda sie znalezc drugi silnik w dobrej cenie ale i tak kupuje sie kota w worku ( trzeba miec szczescie zeby znalezc taki silnik ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group