www.asu.pl :: Zobacz temat - kto sie podejmie zagazowania Chevroleta Trail Blazer 4,2
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kto sie podejmie zagazowania Chevroleta Trail Blazer 4,2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jankes70
*
*


Dołączył: Jan 25, 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 15:38    Temat postu: kto sie podejmie zagazowania Chevroleta Trail Blazer 4,2 Odpowiedz z cytatem

Szukam chętnego i znającego sie na rzeczy do założenia instalacji gazowej w moim aucie.. Jest to rzędowa 6-ka z 2002 roku 272 KM. W tej chwili mam założony gaz ale raczej skończy się zdjęciem tej instalacji bo nie chodzi jak powinien. Prosze o jakieś propozycje
_________________
jankes70
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadzwon do LandiRenzo w Mikolowie ul Gorna 31

tel. 32/226-15-77

http://www.auto-gas.pl/mnews.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 18:31    Temat postu: Re: kto sie podejmie zagazowania Chevroleta Trail Blazer 4,2 Odpowiedz z cytatem

jankes70 napisał:
Szukam chętnego i znającego sie na rzeczy do założenia instalacji gazowej w moim aucie.. Jest to rzędowa 6-ka z 2002 roku 272 KM. W tej chwili mam założony gaz ale raczej skończy się zdjęciem tej instalacji bo nie chodzi jak powinien. Prosze o jakieś propozycje


Jak jesteś z podkapracia to moge polecić zakład w Krośnie
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś Jankes?
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jankes70
*
*


Dołączył: Jan 25, 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz uaktualniłem profil. Jestem ze Szczecina i potrzebuje madrego, który zainstaluje gazownie tak że będzie to chodziło jak nalezy. Mogę podjechac gdzie trzeba będzie pod warunkiem że zaraz nie bede musiał wracac znowu np. na drugi koniec Polski. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz wątek z gazem do visiona - wałkowany jednocześnie z tym Smile Tam masz namiar na gazownika - może daleko do Wrocka ale co szkodzi zadzwonić, zwłaszcza że prawdopodobnie firma ma zorganizowany serwis wyjazdowy (musiałbyś dopytać)
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ci powiedzieli w LandiRenzo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankes70
*
*


Dołączył: Jan 25, 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzieli mi że nie ma problemu. Robili ostatnio jakies auto o poj.5,2 cm3 i chodzi to wszystko niby bez zarzutu. W trakcie rozmowy z kobietą słyszałem jak sprawdza gdzieś w wykazie i wychodzi na to że ta instalacja jest przygotowana tez to takiego auta jak moje. Nie musiałem jej podawac pojemności, sama wiedziała o jakim auce mówie. Jak ten mój koles nie da rady to pewnie pojade do nich po wczesniej zdemontowanej instalacji.
Dzieki bardzo za kontakt. Może cos z tego wyjdzie. Chyba ze dostane jakies wieści z troche bliższej okolicy Szczecina. Pozdrawiam Very Happy
_________________
jankes70
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zycze powodzenia. a tak na marginesie to ten serwis prowadzi moj samochod w sprawach gazownictwa, maja komputery, oprogramowania i fachowcow ktorzy wiedza co robia, nie maja zakorzenionych stereotypow i przyzwyczajen.

polecam ci ich, wiem ze to kawal drogi ale na pewno nie wyjechalbys zawiedziony.

ale poki co szukaj czegos blizej, no chyba zeby to zapraszam w moje strony. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczecina nie znam ale z czystym sumieniem mogę polecić Rybackiego z Bydgoszczy zawsze to blizej a firma solidna i wcale nie taka droga.
Sam kozystam z ich usług, mimo że pewnie znalazłbym jakiś warsztat w naszym rejonie Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 22:02    Temat postu: Re: kto sie podejmie zagazowania Chevroleta Trail Blazer 4,2 Odpowiedz z cytatem

jankes70 napisał:
Szukam chętnego i znającego sie na rzeczy do założenia instalacji gazowej w moim aucie.. Jest to rzędowa 6-ka z 2002 roku 272 KM. W tej chwili mam założony gaz ale raczej skończy się zdjęciem tej instalacji bo nie chodzi jak powinien. Prosze o jakieś propozycje


i co?
dali rade?

a co sie dzieje z tym autem?
co jest nie tak i jaka masz instalacje?
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankes
ja jestem ze szczecina.. .daj znac na komorke 608395739 albo na gg:2761569



wszystkim, wesolych i milo spedzonych swiat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="dubelt"]jankes
ja jestem ze szczecina.. .daj znac na komorke 608395739 albo na gg:2761569
quote]

yyy nie zrozumialem??

Confused
to do mnie??
to w szczecinie nie ma netu?

Laughing
ok, powaznie, jesli to do mnie to moge pomoc, zadzwon na 0691300444, tam moze byc problem z obd2, ktos kto nie ma dostepu do KTSa lub innego skanera lepiej niech sie za takie auta nie bierze

ale jesli jest juz dobrze to ok, cieszymy sie

dziekuje za zyczenia:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli piszesz z 2ch kont i masz nick jankes i lucky to tak.
ale wydaje mi sie ze jankes70 jest ze szczecina i ma problemy z zagazowaniem samochoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dubelt napisał:
jesli piszesz z 2ch kont i masz nick jankes i lucky to tak.
ale wydaje mi sie ze jankes70 jest ze szczecina i ma problemy z zagazowaniem samochoda.

nie wiedzialm czemu wstawiles, a moze cytowales jankesa z numerami tel.

mniejsza z tym, jak jankes bedzie cos mial do napisania to napisze.

ale pytalem z ciekawosci czy mu rozwiazali ten problem i co to byl za problem ze chce instalacje demontowac.
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie jestem ciekaw.. pozatym ciekaw jestem bryczki .. bo szczerze mowiac na miescie nie widzialem ..

btw, nie cytowalem, tylko pogrubilem w sensie ze do niego to info.. bo zadnego nie ma do niego kontaktu przez forum Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
areq
*
*


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam podobny samochód co prawda GMC ale silnik taki sam, zagazowalem go rok temu instalacją sekwencyjną AC produkcji polskiej, na początku parownik miałem polski i się zawieszał w tej chwili mam włoski i wszystko ok, spala ok 18-22 l/100km. Specjalnej różnicy nie odczuwam, praktycznie żadnej. Od czasu do czasu zapala się check engine ale zauważyłem że to zależy odjakości gazu. Jeździłem do majstrów gasili lampkę w tej chwili kupiłem czytnik i sam kasuję, wychodzi błąd sondy i katalizatora. Instalację zakładałem w Białymstoku w firmie Takada, zakładałem rónież u nich instalację w mazdzie Mpv sekwencja sprawuje się bardzo dobrze. Przed założeniem w gmc jeździłem po kilku zakładach nie podejmowali się że to będzie chodziło tak jak trzeba, a w takadzie zrobili i niemogę na razie narzekać. pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group