www.asu.pl :: Zobacz temat - Focusy z allegro i inne - co kupić (a Neonik do sprzedaży) ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Focusy z allegro i inne - co kupić (a Neonik do sprzedaży) ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 20:38    Temat postu: Focusy z allegro i inne - co kupić (a Neonik do sprzedaży) ? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tych wszystkich w miare tanich Focusach na allegro ??

Powoli oswajam się z myślą, że teraz robię Neona na cacy ale za niedługo się go pozbędę. Szukam czegoś tej samej wielkości z automatem.
Jakoś nie mogę się przekonać do nowszego Neona. Natomiast ojciec w zeszłym roku kupił MB C240 '99 z tiptronikiem (nie wiem jak to się u nich nazywa "fachowo") i powiem szczerze - jechałem do wawy i nazad i spalił +/- 11l a spod świateł to tylko Audiczka 3.0 TDI nas wzięła.

No i tu pojawia się problem: do ojca tańsze amorki niż do głupiego neona. I wziął bym coś takiego gdyby nie to wnętrze...... neonik ma kochane fotele, pozycje za kierownica i ergonomie - po prostu go kocham....

I jakby ktoś szukał zadbanego Neona '97 z nowym zawieszeniem przednim w powiedzmy, że niezłej cenie - to po wakacjach (a może i przed?) proszę się zgłosić.

I co ja mam teraz kupić - okolice do 35k automat, 2 - 4 drzwi lub ew.kombi ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te focusy z Ameryki z automatem faktycznie fajne, przynajmniej jakoś wyposażone Smile Ale silniki małe...

Moje typy w tym przedziale cenowym: chrysler 300M 3.5l lub voyager 3.3l, honda legend lub acura, subaru impreza (bywają z automatem).

Co do ruszania spod świateł... w praktyce zawsze ruszam najszybciej choć wcale mi na tym nie zależy, ot rozpędzić się w mig do 50 i leniwie toczyć się do następnych świateł... Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dylson
*
*


Dołączył: May 08, 2007
Posty: 26

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie maxime. Fajne auto z bardzo dobrym silnikiem. Bedziesz zadowolony Wink
_________________
www.nissanzone.pl
Zapraszam na forum poswiecone autom marki Nissan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group