www.asu.pl :: Zobacz temat - TRB AWARYJNY SKRZYNI DODGE GRAND CARAVAN 96 3,8 AUTOMAT
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TRB AWARYJNY SKRZYNI DODGE GRAND CARAVAN 96 3,8 AUTOMAT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kozak74
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 2
Skąd: WROCEK

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:05    Temat postu: TRB AWARYJNY SKRZYNI DODGE GRAND CARAVAN 96 3,8 AUTOMAT Odpowiedz z cytatem

WITAM wszystkich jestem nowym uzytkownikiem tego forum.Mam dodge grand caravana 96 3,8 benzyna zagazowany automat.mam od jakiegos czasu problem ze szkrzynia .lubi mi sie właczac co jakis czas tryb awaryjny.po sprawdzeniu tego na kompie wychodzi na to ze jest problem z elektrozaworem selenoidem 4 biegu.oczywiscie jesli pojawia sie ten tryb po zatrzymaniu i wylaczeniu silni9ka i ponownym właczeniu blad zanika i wszystko jest oki lecz drazni mnie to gdyz powtarza sie to samo co jakis czas.MAM PYTANKO GDZIE TO MOZNA ZROBIC WE WROCLAWIU ZA ROZSADNE PIENIADZE W SPRAWDZONYM WARSZTACIE.POZDRAWIAM I ZGORY DZIEKUJE ZA POMOC.JA MOGE POMOC W SPRAWIE CZESCI DO AUT JAPONSKICH TOYOTA NISSAN NOWE MODELE . Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ze tu są nieźli spece Wink
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Recommend_Us
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 13:14    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Selenoid Pack wystepuje wylacznie w orginale (nie spotkalem sie z zamiennikami). Koszt nowej przystawki to okolo 900zł (pisze z pamieci wiec cene podalem okolo).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz możliwość to podmień na jakiś czas sterownik skrzyni, bo bardzo możliwe że on jest sprawcą błędów.Jest to częsta usterka, nie koniecznie musi być to sam elektrozawór. Warto sprawdzić, zbyt wiele nie stracisz, a możesz uniknąć poważnych wydatków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group