www.asu.pl :: Zobacz temat - jaka instalacja do voyagera '96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaka instalacja do voyagera '96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zmoka
*
*


Dołączył: Apr 06, 2007
Posty: 2
Skąd: myslenice

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 14:41    Temat postu: jaka instalacja do voyagera '96 Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chcę zamontować instalację LPG do swojego samochodu i nie wiem co zamontować. Moje pytanko : Czy ktoś potrafi powiedzieć czy zwykła instalacja bez sekwencji będzie się sprawowała w Voyager '96 3.3 aut. i gdzie najlepiej zamontować butlę w tym samochodzie.

Mam też Voyka z '93 z instalacja LPG holenderską tam wszystko chodzi bez zarzutu więc uznałem że może nie ma sensu ładować drogiej instalacji do tego nowszego modelu.Jeśli macie jakieś doświadczenie w tej kwestii to uprzejmie proszę o wszelkie informację , mam nadzieję że na tej podstawie podejmę słuszną decyzję jaką instalację zamontować.

Pozdrawiam i Życzę Wesołych Swiat

Daniel
_________________
CHRYSLER T&C '98 3.8 aut. + LPG 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi koledzy z forum www.tajemnicevoyagerow.inten.pl mają II generacje i nie narzekają ,ładne ten silnik ma spalanie i osiągi na blosie Wink
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group