www.asu.pl :: Zobacz temat - Problemy z skrzynią
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z skrzynią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lucjan
*
*


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 45
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 23:30    Temat postu: Problemy z skrzynią Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz miałem taki przypadek jakieś 2 tygodnie temu jadąc skrzynia po włączeniu się 4 biegu zaczeła szarpać tak jakby chciała włączyć jeszcze jeden bieg po zdięciu nogi z gazu przestawała a przy przyspieszaniu znowu szarpała. Wczoraj miałem do przejechania 500 kilometrów w jedną stronę i z powrotem i myślałem że nie objadę zaczeło szarpać podczas przyspieszania potem zaobserwowałem że szrpie jak przygazuję a potem szarpało sobie kiedy chciało, ale zauważyłem tez że mocno szarpie jak jadę na tępomacie kiedy droga jest pod górę i z góry czyli kiedy samochód przechodzi z zjazdu z górki w wiazd pod górkę i odwrotnie szarpie dośc często a przytym słychać niekiedy trzsk w miejscu tak jakby pod pedałem gazu.Musiałem jechać nie więcej niż 80na godzinę w tedy mniej szarpało jechałem dużo dłużej ale dojechałem a komputer pokazywał spalanie benzyny 7 l.przejechałem prawie 500km na połowie baku. Olej na pracującym silniku był stan prawidłowy , wymieniałem go i filtr rok temu przejechałem około 5000 km ma czysty czerwony kolor bez sladu przepaleń. Czy to juz pada skrzynia czy może coś jnnego poradźcie co robić. Srzynia 640 Chrysler Grand Voyager 3.8 AWD 1999r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group