www.asu.pl :: Zobacz temat - krzesło elektryczne
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

krzesło elektryczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 20:22    Temat postu: krzesło elektryczne Odpowiedz z cytatem

A mnie dzisiaj popsuła się regulacja fotela Crying or Very sad nie ciągnie ani do góry, ani na dół przyciskami, dżojstik też działa tylko w poziomie Crying or Very sad

dobrze że jutro jest sobota, to wykręcę sobie fotel i zobaczę co i jak Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 16:48    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Sprawdz silnik bo moze on nawalil lub przycisk. Sluchaj juz wszystko wiem z silnikiem. Zadzwon w poniedzialek do warsztatu. Powiem ci co i jak bo dzownilem do Ciebie na komorke ale zona odebrala Very Happy .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to trzeba było smiało mówić, ja przed żoną nie mam tajemnic Very Happy
zresztą moja żoncia współfinansuje ten remont Very Happy

ale oki, w poniedziałek zadzwonię a w przyszły piątek będę we wrocku.

cholerny fotel Evil or Very Mad , dzisiaj miałem zobaczyć, ale zachciało mi się zrobić półeczkę w garażu i połowę ściany zdemolowałem, już nie miałem sił i nerwów
jak ja nienawidzę stolarki, deseczek, półeczek bleeeee Confused

pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 17:14    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Jak masz troche niepotrzebnych czesci do Taurusa (a masz przeciesz na czesci drugiego ) to wystaw je do dzialu ogloszenia. Trzeba je troche rozbudowac. Ja tez w przyszlym tygodniu cos powrzucam. Nie chcialem zabaradzo rozmawiac z zona bo nie wiem czy by zrozumiala o szlifach walu itp Very Happy ( chociasz zauwazylem zeinteresuje sie amerykanska motoryzacja Very Happy )

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znaczy ja tego drugiego już sprzedałem, ale trochę tego złomu mam, muszę zobaczyć co mi się wala w garażu

Very Happy spokojnie, moja żona wie wszystko - teść jest mechanikiem, można powiedzieć że wychowała się w warsztacie Very Happy

a wiesz, w tym fotelu to była głupia sprawa, tam są takie poprzeczne wałki na których jest regulacja w pionie, one powypadały z prowadnic, wystarczyło tylko wsadzić i zaklepać - dziesięć minut i po sprawie

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 15:10    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh, a tyle paniki bylo Very Happy . To tylko pozazdroscic zony Very Happy . Ja o niczym innym nie slysze tylko : kosmetyki, ciuchy itp., a u Ciebie to sa jakies wspolne tematy Very Happy.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group