www.asu.pl :: Zobacz temat - Lincoln Town Car
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lincoln Town Car

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
michal00033
*
*


Dołączył: Jan 27, 2007
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 18:28    Temat postu: Lincoln Town Car Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i nie mam doświadczenia z amerykańskimi wozami. Bardzo podoba mi się to autko http://autoauto.pl/show_car.php?car=3233 . Chciałbym się was zapytać co myślicie o tym samochodzie. Jakie są wasze doświadczenia? Czy warto? Powiedzcie jak z dostępnością części do Lincolna. Pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff,taaak, gdyby mnie było stać ...
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy co masz na mysli mowiac czesci?

filtry, klocki, tarcze itp sprawy eksploatacyjne sa na miejscu, na cuda jak zawsze potrzeba troche czasu.

co do lincolna to sprawuja sie one troche lepiej niz fordy ogolnie, zalezy jak byl traktowany przez poprzedniego wlasciciela.

zeby ci np po zakupie skrzynia nie padla albo inna pompa paliwa, nie daj boze rozrzad. musisz nim pojechac do zaprzyjaznionego mechanika ktory ma nosa do amerykancow i ci powie co w trawie piszczy.

pamietaj ze oprocz mechaniki waznym elementem jest takze nadwozie i podwozie - stan blacharki progow, nadkoli, pasa tylnego itp.

dodatkowo warto sprawdzic w systemie carfax po numerze VIN czy ten samochod to ten sam co wyszedl z fabryki, czy mu juz ktos przeszczepu silnika nie zrobil, czy rocznik nie przebity itp.

dokladnie sprawdz czy wszystkie detale ozdobne na zewnatrz i wewnatrz sa na swoim miejscu i czy wogole sa.
taka drobnostaka na poczatku dzis nie wazna ( czesto ignorowana przez sprzedajacego ktory bedzie ci wmawiaml ze wszedzie to dostaniesz) za miesiac okaze sie nie do zdobycia - a jesli juz to za chore pieniadze.

model wyjatkowo piekny, ja osobiscie zwrocilbym duza uwage na ten piekny dach, czy byl wlasciwie konserwowany, czy nie ma pekniec, jak wyglada blacha pod ta skora.

ogolnie rarytas, ale wg mnie wylacznie dla kogos z cieplym garazem i osobe ktora uwaza sie za wyjatkowego pasjonata ( i nie obraz sie na mnie - kogos z kasa) ktory bedzie pchal wszystkie lewe pieniadze w to autko - bo jak sam widzisz ono bedzie wymagac ciaglych pieszczot.

sama konserwacja dachu dwa razy w roku - ok tysiac zlotych - bo konserujemy nie tylko to co widac ale i to co jest pod skora.

w razie pytan wal smialo, mam rowniez autoa ktore trzeba piescic i wrazie czego pomoge.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal00033
*
*


Dołączył: Jan 27, 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Przemyślałem temat. Prawdopodobnie będę chciał jednak sprowadzić autko ze Stanów na własną rękę. Chociaż ten Lincoln robi wrażenie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, powiem ci szczerze, ze jesli bedziesz chcial sobie sciagnac cos tej klasy, to ogladnij sobie dokladnie np na ebay.com cadillaca deville w wersji DTS roczniki 2001-2004, porownujac tego lincolna, osobiscie brakuje mu wiele do cadi, we wnetrzu lincolna widac straszny konserwatyzm i powiedzialbym ze brak rozwoju, a deska z radiem i designem VW nie pasuje w ogole do konserwatywnej i kanciatej reszty. Cadi zwlaszcza w jasnej skorze ma tyle ciepla we wnetrzu, ze mieknie mi serducho jak go widze... Wink ceny podobne...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group