www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Vision 94r. sprzedam za 7 tys.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Vision 94r. sprzedam za 7 tys.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kwaku
*
*


Dołączył: Oct 18, 2006
Posty: 47

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 18:24    Temat postu: Chrysler Vision 94r. sprzedam za 7 tys. Odpowiedz z cytatem

Vision 3.5l v6 214 PS, rozpisywac sie nie bede bo kazdy kto tu zaglada pewnie zna to autko... Wink
1994r, 160 tys. km. silnik igla (jezdzi caly czas na castrolu 5w40 wymienianym co 10 tys. km) stan oceniam na 4+...poza jednym mankamentem, uszkodzona skrzynia - koszt regeneracji w asu to prawdopodobnie ok 2 tys.
gratis dorzuce dodatkow za ok. 1000 zlociszy.
Autko do wzgladu w siedzibie ASU.
kontakt 609832091
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kwaku
*
*


Dołączył: Oct 18, 2006
Posty: 47

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzynia już naprawiona i na gwarancji (regeneracja w ASU)
Cena za 100% sprawne auto z bonusami ok 9500 PLN
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kwaku
*
*


Dołączył: Oct 18, 2006
Posty: 47

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a! wymieniłem wszystkie paski i rolkę napinającą!
dorzuce oponki na zimę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogła Ci się ta skrzynia tydzień wcześniej zepsuć to bym wziął od Ciebie tego visiona Smile

Jak już wszystko działa to nie żal Ci go sprzedawać? toż to szatam nie auto...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwaku
*
*


Dołączył: Oct 18, 2006
Posty: 47

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..hm ciężko powiedzieć, zostawiłbym go sobie ale chcę jakiegoś SUVa teraz bo czasami mam więcej klamotów do wożenia a skór niszczyć nie chce....
auto żeczywiście szatańskie (mój rekord to 220..i troche na a4 wrocław-opole)
sprzedam za dobre pieniądze (9500 zł...myślę) biorąc fakt pod uwage żę skrzynia po regeneracji w ASU u pana Zenka z gwarancją po wymianie wszystkich tarczek, olej uszczelki i overdrive, nowe paski (wszystkie 3 goodyear) nowa rolka napinacza, 162 tys.km najechane, dodatkowo poprzez błędną diagnozę w warsztacie 2 nowe drążki, tylna piasta z łożyskiem MOPAR, łącznik stabilizatora na tył MOGUL - wszystko nowe w pudełkach. dodatkowo zestaw głośnomówiący uniwersalny, opony na zimę cała manualka CD ...jak jest ktoś chętny to zapraszam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet mnie nie denerwuj... tak przy okazji, jak udało ci się pojechać więcej niż 200? Mój ma jakieś ograniczenie, na 200 się zatrzymuje wskazówka i koniec, trochę wstyd czasem przed dresiarzem w beemce, najpierw mu odjeżdżam a potem... zonk, bierze mnie Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwaku
*
*


Dołączył: Oct 18, 2006
Posty: 47

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no poprostu gaz w podłogę...troche poczekać...i było 2 złote...potem lekka bujanka do 220 ale poszło. Smile
jak zrobie to ponownie to nagram na komórkę ...chyba że fotke dostanę pocztą i kilka punktów gratis Smile

Słyszałem że jest to tylko troche niezdrowe dla skrzyni bo się płyn może przegżać...ale słyszałem że alkohol też nie zdrowy, no ale od czasu do czasu można.
Wiem że w niektórych wersjach LHS były czujniki i przy pewnej prędkości (130 km/h) i pojawiał się wtedy sygnał dźwiękowy...ale żeby była blokada przy 200 to nie wiem...może wrzuć koła 17? to zawsze trochę szybciej będzie..tylko że licznik przekłamany wtedy.
Pozdrawiam
p.s. jakby był ktoś chętny na autko to polecam. Fotki mogę wysłać na maila. autko do wzglądu cały czas w opolu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group