www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie moge...no...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie moge...no...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 8:29    Temat postu: Nie moge...no... Odpowiedz z cytatem

Dzis otrzymalem takiego maila od pana Olczaka z serwisu http://automat.pl/

Forum, na którym udzielasz odpowiedzi stanowi integralną część serwisu firmy PPHU "EDMAR" -dawniej Firma Autoservice "OLCZAK".
Jest to firma komercyjna. Forum nie jest miejscem do zamieszczania własnych reklam, reklam firm konkurencyjnych, oraz adresów http:// związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, lub do reklamy własnych stron internetowych.

Dalsze naruszanie zasad funkcjonowania Forum Firmy PPHU "EDMAR" spowoduje zablokowaje Twojego dostępu do Forum i skaswanie wszystkich Twoich postów.
WTG


serio, szok dla mnie niezly, po pierwsze nie zamieszczam zadnych swoich reklam, bo nie prowadze zadnej dzialalnosci, podaje jedynie namiary/link gdzie osoba szukajaca pomocy moze ja znalezc, a czesto zostaje temat bez odpowiedzi, no a jesli tak boją sie konkurencji to po co w ogole dzial Warsztaty i serwisy ASb i opinie o nich??
...w zyciu nie slyszalem o czyms takim i jest to dla mnie ta sytuacja wrecz smieszna! Przecie to forum!

podobny list odeslalem do pana Olczaka...smiac mi sie chce....
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że masz rację przecierz mamy sobie pomagać ADAMKO(mój podpis to też w pewnym sensie reklama)
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, temat nie byly, okazalo sie ze forum ma jakis tam automat i jesli jest ponad 90% odpowiedzi z tym samym linkiem to wysyla maila jakiego otrzymalem, a ja mialem w podpisie ten sam link....wiec...dobrze ze to tak sie skonczylo Smile
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group