www.asu.pl :: Zobacz temat - jaki reduktor do windstar 3.8l 205KM ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki reduktor do windstar 3.8l 205KM ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 23:54    Temat postu: jaki reduktor do windstar 3.8l 205KM ? Odpowiedz z cytatem

chwytam sie ostatniej deski ratunku Wink czyt. chce sobie zrobic prezent pod choinke Razz

stary reduktor jest za slaby, stary i nie sadze ze oplaca mi sie go regenerowac.

niektorzy polecaja montaz 2x100kW, jednak nie uwazam zeby to bylo dobrym rozwiazaniem z uwagi na bardzo malo miejsca w komorze silnika. nie chce gazu prowadzic kilku metrowa rura Neutral

przypominam ze moj model silnika ma buterfly wings'y - dodatkowe doloty powietrza na cylindry w momencie przekroczenia 2900rpm co stawia nie male wymaganie reduktorowi..

co mozecie mi polecic?
czy reduktory do sekwencji wogole sa zdatne do blosa? (plus taki ze mozna je zamontowac w dowolnej pozycji)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj "dubelt" - posiadam parownik OMVL 140 kW - zdjęcie jest w moim poście odnośnie spuszczania syfu z parownika. Mam go od ponad roku, jeszcze go nie ruszałem (czytaj:czyściłem lub zmieniałem membrany). Winnie chodzi bardzo dobrze, leciutko nieznacznie ma gorszego kopa niż na benzynie. Nie ma jak na razie problemów z gazem.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chce zmienic bo moj pewnie pamieta jeszcze stan licznika sprzed 200tys Wink (teraz 320)
pozatym magiczne 140HP - czyt do 100kW

spalanie mi spada do normalnych wartosci jak sie turlam 40 po miescie, tj nie ssie mu gwaltownie gazu.. jak sadze nie odparowuje wystarczajaco duzo i zjada jeszcze pol ciekly

roznica mocy u mnie prawie niezauwazalna jest - blos.

aczkolwiek, zawsze warto sprobowac czy to cos da....

mozesz wrzucic fote jak masz go zamocowanego w silniku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group