www.asu.pl :: Zobacz temat - nowe pomysly....
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowe pomysly....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 15:26    Temat postu: nowe pomysly.... Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jestem w trakcie przenoszenia filmikow na 3 nowe serwery. Zrobilo sie wiec duzo luzniej i mozemy rozbudowac strone.
Czy ma ktos jakies nowe pomysly. Moze ktos chcialby prowadzic jakis nowy dzial na stronie. Mozemy zrobic jakas podstrone... (np. historie danej marki czy modelu itp). Jest zima, wiecej czasu... (my akurat nie bo remont Confused - wlasnie budujemy nowa siedzibe ASU (50 metrow od naszego warsztatu). Bedzie tam nowe biuro (wylacznie do prowadzenia strony i sprzedazy wysylkowej) wraz z magazynem.

Czekam na propozycje...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję umieszczenie działu przeznaczonego dla przyszłych posiadaczy amerykanów. W wachlarzu aut zza wielkiej wody są egzemplarze lepsze i gorsze, niektóre kompletnie nieudane. Każde ma jakies swoje mocne i słabe punkty, na rynku jest też wiele "min", na które wpadają nieświadomi amatorzy luksusu Smile Myślę, że możemy wspólnie poreagować taki dział z pożytkiem dla społeczeństwa Smile Mam nadzieję, że mój pomysł nie jest sprzeczny z interesem asu Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z almado.

mozna by pogrupowac marki - taki nowicjusz wchodzilby i zaczynal temat np.?

- mam na oku np TS-a 3100 - prosze o rady - na co zwrocic uwage przy zakupie, za i przeciw.

... i wtedy kazdy co ma cos do powiedzenia moglby opisac swoje doswiadczenie


mysle ze podzial dodatkowo na modele utworzylby niepotrzebny balagan - zasada byloby to aby zawsze napisac na poczatku tematu o jaki model dokladnie chodzi - wtedy nawigacja sama by sie ulozyla.

...to moja propozycja, a swoja droga to podoba mi sie droga ktora podaza to forum. czego nie moge powiedziec o forum mojego samochodu Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym rozszerzyl pomysl falko o umieszczenie podstawowych infomacij tyczacych np. ilosci plynow ekslatacyjnych i jakie plyn nalezy wlac, srednie spalanie, jak czesto nalezy wymieniac czesci eksplatacyjne, jak naprawic jakas drobnostke, wymienic plyny eksplatacyjne, opis typowych usterek..........itd krotko mowiac pod kazdy pojazdem umiescil bym dzial ktory nazywa sie FAQ. Bo o niektore az glupio pytac sie na forum.
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:38    Temat postu: no i ten pomysl juz mi sie podoba.... Odpowiedz z cytatem

No i ten pomysl juz mi sie podoba Very Happy Wieczorem zrobie dzialy na forum o roznych autach. bedziecie tam opisywac swoje doswiadczenia. Pozniej to wszystko zsumuje i zrobie podstrony wraz ze zdjeciami. Jednym slowem pomysl swietny i od dzis zabieram sie za jego realizacje.
Dalsze pomysly chetnie widziane.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asu Ty to jednak jestes spolecznik Wink
asu przypomnialo mi sie wyslalem do was do firmy meila o czesci do ts. Nie dostalem odpowiedzi, narazie co prawda mi sie az tak bardzo nie spieszy bo czekam na kase ale jak bedziesz mial chwile to odpisz, bo chce wiedziec ile bedzie mnie to kosztowac.
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta spolecznik,trzeba bylo byc na zlocie na Chechle to bys zobaczyl ile browca trzeba przerobic zeby sie cos dowiedziec Laughing Laughing Laughing
A na powaznie jak juz bedzie stronka to postaram sie tez pomoc i powrzucac rozne tabele z danym do autek
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po ci ta wiedza Tobiaszu niewierny? Smile Nie wywołuj wilka z lasu, jak się co zepsuje to sie dowiesz Smile A tak powazniej... mam gdzieś w książeczce serwisowej ASU rozpiskę, ile najpopularniejsze części do TSa kosztują - jak juz będzie ten nowy dział to przyniosę z auta i przepiszę.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 0:41    Temat postu: asu Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
asu Ty to jednak jestes spolecznik Wink
asu przypomnialo mi sie wyslalem do was do firmy meila o czesci do ts. Nie dostalem odpowiedzi, narazie co prawda mi sie az tak bardzo nie spieszy bo czekam na kase ale jak bedziesz mial chwile to odpisz, bo chce wiedziec ile bedzie mnie to kosztowac.


Najlepiej wyslij jeszcze raz bo mielismy strasznie przeciazony serwer jak byly na nim filmy (dlatego przenosimy je na 3 inne).
Ja spolecznik ?? Very Happy Dla mnie to czysta przyjemnosc jak widze jak fajnie sie to wszystko rozwija...., a przy okazji praca bo z kazdym dniem mamy nowych klientow....(kazde zakupy u nas rozwijaja ta strone - teraz po zakonczeniu remontu zainwestujemy duzo w reklame strony oraz pozycjonowanie) A co do browarow to ja tego nie pamietam abysmy az tyle wypili Very Happy Very Happy Very Happy


Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado. szczerze mowiac na forum wolalbym wchodzic w celach czysto towarzyskich, a nie jak cos mi sie dzieje z autem!! Wink

asu na allegro kosztuje pozycjowanie (google) 50zl

JEDI_V myslalem ze obalanie browca to czysta przyjemnosc Laughing
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to co, ja pomoge przy TS-ach co moge i wiem, mam oryginalny hand book wiec wszystkie dane itp.

wiec dzialajmy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 21:31    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

Dzialy zrobie dopiero jutro (remont mnie wykonczy... Confused ), wlasnie wrocilem od wiertarki, metrowki, profili sciennych itd... Evil or Very Mad

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba hummera remontujesz po pustynnej burzy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group