www.asu.pl :: Zobacz temat - dodge carawan sxt
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dodge carawan sxt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marjac
*
*


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 51

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 21:27    Temat postu: dodge carawan sxt Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem nowym posiadaczem dodga carawana SXT z 2005 roku przebieg 13 tys mil.
Co sądzicie o samochodach dodge carava (wady i zalety)? Oczekuję na Wasze opinie.
Już troche poczytałem forum i wiem już troche więcej.
Pozdrawiam Mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda jeżdżę tym starszym modelem, ale są one do siebie podobne (nie tylko wizualnie).
Kupiłem go przeszło pół roku temu, przez przypadek. Szukałem takiego samochodu, ale raczej czegoś europejskiego (Sintra, Galaxy) Od amerykanów odstraszały mnie oponie że to usterkowe i kiepskiej jakości samochody..
Ale teraz wiem że to był jeden z lepszych zakupów w historii mojej motoryzacji. Przez ten krótki okres jaki posiadam ten samochód zrobiłem nim 60 tys.km, nie raz dziennie potrafiłem zrobić 1500 km. bez większego zmęczenia (komfort jaki oferuje mi ten samochód jest niesamowity). Jestem bardzo z niego zadowolony, nigdy nie miałem z nim większych problemów. Teraz wiem że te głupie opinie na temat tych samochodów są głoszone przez ludzi którzy nigdy z nimi nie mieli styczności. Następny mój Van będzie to na pewno nowszy model Chrysler/Dodge...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 22:00    Temat postu: 2005 sxt Odpowiedz z cytatem

Bedziesz zadowolony. Silnik dobry. Skrzynia delikatna ale jak sie dba to mozna zroic kupe kilometrow. Zawieszenie jak w kazdym aucie w Polsce co jakis czas bedie trzeba cos wymienic. Ogolnie OK. Dobre jest to ze czesci jest mnostwo (takze zamienniki).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group