www.asu.pl :: Zobacz temat - Najgorsze ulice we Wrocku
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najgorsze ulice we Wrocku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 12:37    Temat postu: Najgorsze ulice we Wrocku Odpowiedz z cytatem

Sluchajce, wszyscy wiemy jakie nasze auteczka sa czule na "kosmiczne" nawierzchnie. Mam propozycje, zebysmy opisali wroclawskie ulice (miejsca), ktore nalezy omijac ze wzgledu na stan techniczny. Ja proponuje na poczatek ul. Karmelkowa - chyba wszyscy wiemy o co chodzi. Mam kumpla, ktory mieszka na Oporowie, czyli dzielnicy przyleglej do Karmelkowej i od wielu lat omija te droge. Nawet jak jedzie do Tesco (Bielany) to wybiera droge przez Hallera. Zamiast 2 km, robi 6 km. Powiedzial ze nie po to kupil samochod, aby go potem rozwalic na Karmelkowej Smile
Pozdrawiam

PS. Dojazd do warsztatu na Buczackiej tez jest spoko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 12:48    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

ba to wy nie znacie ulic w Bydgoszczy ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieskromnie nadmienie ,ze stronka ma charakter ogolnopolski...no chyba ,ze sie myle?Smile
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej niech każdy opisze najgorsze drogi w swoim regionie; powstanie coś na zasadzie mapy dróg, które bezwzględni9e należy omijać. Tylko gdzie my będziemy jeździć.
Droga z Brzegu Dolnego do Wołowa koszmar - samopoczucie jak na statku przy wietrze 10 w skali Beufortha
Brzeg Dolny - Stobno; idealny tor doświadczalny dla końcówek i sforzni.
Wołów - Lubiąż kier Legnica - droga tak wąska, że jak mijam się z TIR`em to jadę poboczem. Jak coś mi się przypomni to jeszcze napiszę.
Ta strona jest oczywiście o znaczeniu ogólnopolskim i taka ma być - to już odpowiadam za ASU ale on się na pewno ze mną zgadza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje odcinek autostrady z Legnicy w kierunku Zgorzelca. Jezeli chcecie sprawdzic wytrzymalosc samochodu to polecam. Ja omijam z daleka, wole jechac bocznymi. Fakt ze zabrali sie za remont, ale to jeszcze potrwa przynajmniej rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 21:51    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Najlepsze drogi i tak sa we wroclawiu. Slawna karmelkowa to juz legenda Very Happy .Teraz najlepszedrogi sa na Muchoborze Wielkim Very Happy . Remont zaczal sie w luty-marzec. Robota idzie im jak : "krew z nosa" - powoli i z bulem Very Happy . Przez pol roku mielismy dojazd 1,5km przez pole objazdem. Droga Buczacka miala byc gotowa do konca czerwca a teraz juz grudzien (a ja mam dalej na pol drogi rure gazowa na wierchu Very Happy ). I tak dobrze bo gdyby nie moja intewencja w gazetach to dalej mialbym 3metrowa dziure Very Happy .
A4 jak pisze s1wy tez jest dobra. Mozna sie poczuc jak w pociagu ( tu,tu,tu ) Very Happy . Ogolnie Wroclaw to jedna wielka dziura. Nawet jak zrobia jakas droge to pare lat i drogi nie ma. Szkoda gadac... Moze teraz pieniadze Unijne cos pomnoga Confused . esderek oczywiscie ze strona jest ogolno polska. Wracajac do Wroclawia to najlepiej miec 4x4 na duzych oponach. Drugie co mi sie podoba Wink we Wroclawiu to jego przepustowasc. Przejazd popoludniu na drugi koniec miasta zajmuje 1h-1,5 h. ( Muchobor Wielki - Biskupin ) gdzie w nocy jedzie sie 12-15 minut. Gdzie by sie nie chcialo podjechac to trzeba wiecej stac ( szybciej rowerem w lecie docieram na miejsce ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez czekam na lato, zeby wyciiagnac rower i smigac jak szalony i smiac sie a tych ludkow, ktorzy stoja w korkach. Golym okiem widac ze po wejsciu do Unii na ulicach np.Wrocka przybylo sporo samochodow (ponoc zarejestrowano ponad 12.000 nowych aut w samym Wrocku), wiec szybko lepiej nie bedzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak będziecie w Wałbrzychu to omijajcie ul Kosteckiego - to jest droga którą wielu jeździ do przejścia granicznego w Mieroszowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 21:01    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Walbrzych to wogole "dziwne miasto". Niby jedna duza ulica a zawsze musze tam zabladzic jak jade do Harachova Confused . Tak wogole to mowi sie ze na walbrzyszan trzeba uwazac na drodze gdyz nie umieja poruszac sie po skomplikowanych drogach wiekszych miast ( slyszalem taka opinie juz od kilku osob ). Silverado napisz czy to prawda ...

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Sob Gru 18, 2004 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zabłądzisz jak będziesz jechał ta prostą drogą - ona kończy się dopiero w czechach Very Happy

ja nie mam problemów z jazdą w dużych miastach, ale niektórzy moi znajomi rzeczywiście boją się wrocławia, nie wspominając już o warszawie. Może to dlatego że u nas są w sumie trzy skrzyżowania ze światłami a pierwsze rondo otworzyli dopiero rok temu, zresztą 200 metrów od mojeho garażu. Codziennie są tam stłuczki.

wałbrzych to w sumie taka wielka wiocha ze stoma tysiącami mieszkańców
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group