www.asu.pl :: Zobacz temat - Jakia instalke i gdzie do 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3.3 ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakia instalke i gdzie do 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3.3 ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 13:38    Temat postu: Jakia instalke i gdzie do 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3.3 ? Odpowiedz z cytatem

Witam czekam na autko i muszę coś juz wybrać więc prosze o poradę Jakia instalke i gdzie (Wrocław i okolice) do 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3.3 ? Z tego co wyczytałem na forum to najtanszym i dobrym rozwiazaniem jest instalka II generacji typu np. Brc z kompem maxi lambda v2 z czujnikiem temp. firmy lecho, mixer tej samej sred co wlot katalizatora, parownik powyżej 120 kw. Zadzwonilem we Wrocławiu do kilku firm i wszyscy mowia ze tylko mogą założyc sekwencyjny gaz za 5700zł. poradzcie mi co robic. Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolektor z tworzywa... jak masz czas i miejsce gdzie bez problemu możesz kontrolować ustawienia instalacji II generacji to chyba nia ma przeszkód. jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy instalacją to sekwencja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
valdi
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 38
Skąd: OstrĂłda

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest nowa sekwencja BRC , U mnie w Ostródzie firma z autoryzacją BRC oferuje ją za 4600 zl oczywiście na 6 cyl. Cena atrakcyjna, jak instalacja trudno powiedzieć. Na razie zamontował jedną w Fordzie z 2,5 litrowym silnikiem V6. Podobno klient chwali. Nie wiem jak ceny gdzie indziej ale pewnie wyższe. Ja zakładałem w sierpniu 2005 i ceny były wysokie. Zapłaciłem 6200 zł.Zakładałem w siedzibie BRC w Tarnowie i jeśli chodzi o funkcjonowanie instalacji nie mam zastrzeżeń. Ale tak bardzo ekonomiczna to wcale nie jest. Kolega jeżdzi też 3,8 trochę słabszym bo 178 kM na instalacji nawet nie wiem jakiej bo zakładana przez poprzedniego właściciela w 2000 roku, ale jest to zwykła instalacja i ma spalanie raptem o litr-półtora więcej. przy porównywalnej technice jazdy.I też nie ma z nią problemu. Jeżdzimy w trasy razem, raz jego raz moim samochodem wię wiem to na pewno.
_________________
DODGE GRAND CARAVAN 3,8 2004 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie byłem dziś u znajomego we Wrocławiu taką samą sekwencję jak zaproponowala mi firma eko-alma za jedyne 5700zł moze wykonać na chwilę obecną za 4600zł hmm. ciekawa propozycja zobaczymy jak bede stał z gotówką to się zdecyduję. Pytałem o wersję II generacji i mowił ze nie ma problemu z instalką (tylko ten komputerek maxi lambda cos mu niepasował ze niby jakis cienki ja sie niestety nie znam co dobre), ale smiał sie ze pewnie bedę go od czasu do czasu odwiedzał, i jak szczeli mi to moze cos uszkodzić. I tu jest własnie problem z tym strzelaniem. W passacie 2l strzelilo mi kiedyś i miałem przepływomierz do wymiany no i byłem lżejszy o 250zł za uzywke Laughing Czy ktoś moze sie pochwalić jakie ma spalanie na silnikach 3,3 i 3,8 przy sekwencji i na II generacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderz do JARECKA. Może On coś poradzi. Masz do niego niedaleko a napewno będzie zrobione fachowo.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
valdi
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 38
Skąd: OstrĂłda

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w 3,8 na sekwencji spala mniej więcej tak , przy prędkości do 100-110 km/h-13 l, 110-120 km/h-14 l, 120-140 km/h-15 l. Oczywiście w miarę delikatnie operując gazem.Silnik 218 kM. W tym drugim gdzie jest zwykła instalacja dodaj po ok. 1-1,5 l. Ale ten ma 178 kM i ma metalowy kolektor. Miasto w zalażności od natężenia ruchu i ilości przejechanych jednorazowo km po odpaleniu 16-20 l. Ale przy szybkiej jeżdzie (140-150)na dobrej drodze sekwencja pali mi ok 16 l.
_________________
DODGE GRAND CARAVAN 3,8 2004 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z tym komputerem do gazu chodzi o maxi lambda chłopaki od gazu nie chca tego montowac bo ponoć Just jest lepszy i ewentualnie ten mogą zamontować jak bedzoie mozliwosc. Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo na justa mają większą prowizję Smile Co do kompa to po moich testach został maxi lambda i od roku nie zajrzałem do instalki nic nigdy nie strzeliło ani zadnych problemow z chekiem ale co założysz i gdzie to jusz twoja sprawa na sekwencji jest bardziej auto dynamiczne pod warunkiem ze zalozą ja z głową i dobiorą mape zaplonu bo jak partacze to bedzie gorzej niz na II generacji Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. No i zamówiłem go ma być pod koniec czerca tego roku. Jaki silnik to sie okaże - co bedzie ciekawego w stanach. Teraz muszę pchnąć mojego wysłużonego passata co nie jest najłatwiejsze przy takiej ilosci aut Very Happy, kasa na sekwęcję bedzie mi potrzebna. W modelu 2002r w silniku 3,3 l jest tylko plastikowy kolektorek niestety. Teraz potrzebuję kontaktu na dobra instalkę gazowa. Pozdrowionka Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie elementy powinna posiadać dobra sekwencja (zestaw)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro o 8 rano montuje gazik JTG. Pozdrowionka Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group