www.asu.pl :: Zobacz temat - ford taurus DIESEL!!! bez komentarza sie nie obejdzie!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ford taurus DIESEL!!! bez komentarza sie nie obejdzie!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 16:14    Temat postu: ford taurus DIESEL!!! bez komentarza sie nie obejdzie!!! Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/item113911651_ford_taurus_disel_1989_r_bordo_met_bcm.html

wstawic diesla do amerykanca??!! to popierdol*nie, jak mozna taki samochod tak zaszpecic, co za idiota wpadł na taki pomysl??!! ku*wa nie brakuje u nas pojeb*w, i to jeszcze 1.6!!!!!!!!! no nie wiem juz czy sie smiac czy plakac. jakbym zlapal tego pomyslodawce to chyba bym mu glowe do tlumika przywiazał i gaz do dechy, niech go czarny dym diesla udusi!!
nie miejcie mi za zle moich slow, nie jestem zwolennikiem diesli w autach, szczegolnie amerykancach,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diesle to do traktorów i ciężarówek sie nadają!
75 koni toż to ledwo jedzie...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zerknijcie jakie silniki te autka mają http://www.dodge.com/ram_2500_3500/index.html... czyste amerykany.


PS Ja diesli też nie lubie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodge ram to dla mnie ciężarówka... i może mieć diesla. hummery też na dieslu jadą
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie GAZDA, diesle nadają sie tylko do ciężarówek! wczoraj sie ze znajomym pożarłem wlaśnie o diesle, kupił sobie passata (chyba tak to sie pisze) z motorkiem z motorynki o pojemnosci 1.9L i turbinką od malucha i mówi że dla niego najważniejsza jest oszczedność!!!, wybuchlem smiechem jak skonczyl, niedal sobie wytlumaczyc ze silniki wysokoprezne powinny napedzac tiry itp. na koncu mu dodalem zeby sobie pomyslal jak sie czuje jego niemiecki kawal plastiku z dieslem pod maska, porownalem mu jeszcze ze to tak jakby mial penisa krotszego o polowe, a w zimie wiagre lykac musial zeby stanac. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie przepadam za dieslami ale są fanatycy kturych nie przeprzesz dopuki nie nawali pompa wtryskowa a wtedy się nawracają jak poczują koszt naprawy Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie mam nic przeciwko dieslom. nigdy jednak diesla niemialem wiec sie nie wypowiem za bardzo. nie lubie jednak kiedy slychac silnik a juz klekot zimnego diesla przyprawia mnie o dreszcze. to co pisalem wyzej odnosi sie do samochodow genralnie ,jesli zas chodzi o amerykance to...ludzie chyba jest jakies prawo na tym swiecie!!! wodka bezalkoholowa,wegetarianska golonka,kobieta bez seksu i amerykanski samochod z niemieckim silnikiem diesla 1,6l i manualna skrzynia biegow...swiat sie konczy. czego sie z reszta spodziewac w kraju w ktorym rzadzi 2 sklonowanych karlow(z czego jeden pedal)ktorzy wczesniej ukradli ksiezyc, pomaga im popegeerowski rolnik oraz faszysta-frankenstein ,a mandaryna dostaje platynowa plyte!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisalem do sprzedajacego takiego maila:
witam!
"jestem milosnikiem amerykanskiej motoryzacji i uzytkownikiem podobnego samochodu. chetnie kupie ten egzemplarz aby go komisyjnie wyzlomowac zeby juz nikt nigdy nie wpadl na pomysla zakladania diesla(i to niemieckiego) i manualnej skrzyni do tak szlachetnego pojazdu!!!
darek"
teraz bede zbieral wplaty na wykup auta(tak jak sie wykupuje konie majace isc na rzez) nr konta podam na gg:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie odpisal.... Crying or Very sad
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing chyba dotarlo do niego ze zachowal sie jak skonczony kretyn, a kolejny kretyn go kupił Rolling Eyes ciekaw jestem w jakim miescie bedzie teraz jezdził
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 20:54    Temat postu: diesel Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie mozemy tez traktowac silnikow diesla za gorsze. Teraz silniki te to juz nie to co 10-20 lat temu. One pracuja lepiej niz benzyna. Z oszczednoscia jest roznie. Czesci sa znacznie drozsze do diesla niz do benzyny. Jednak ja jestem bardziej za 6.1 HEMI SRT Very Happy niz za 1.9 TDI Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 20:55    Temat postu: ale taurus diesel Odpowiedz z cytatem

Ale to fakt ze z tym Taurusem to przesadzili.... 1.6 Diesel !!!! Very Happy Znam goscia co wsadzil dwulitrowego diesla do G20 Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do zakupu chyba dodał instrukcje obsługi w stylu nie wyprzedzac jezeli widzisz jakikolwiek punkt zblizajacy sie z naprzeciwka :)- myslalem ze 3.0 to malo. a co do turbognojówek nie mam jakis zarzutow pomimo zlych doswiadczen z transitem ale miejmy troche szacunku do autek albo raczej niech maja :)
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu macie nastepna perelke,aerostara z silnikiem ze sierr Twisted Evil http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1475337
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze to jest tak: sa 2 gatunki ludzi (nie rozdrabniajac sie w szczegolach) jedni "pieszczą" swoje autka zeby im bylo dobrze i zeby "wspolpraca sie ukladala inni natomiast traktuja je jak kawal zlomu i jak sie zepsuje to trza wymienic zadnego innego sensu w tym nie widze
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem tak, Cieszę się że dołączyłem do waszego grona kupując Dodga. To jest diesel 2,5TD. Kupiłem go w Dieslu bo oprócz tego że jest pięknym samochodem i ma się pieknie prezentować to niestety z bólem serca muszę go wykorzystywać do pracy. Oczywiście żadne zarzynanie POTWORA nie wchodzi w grę, poprostu dużo jeździ i wozi gabarytowe towary. Jest ekonomiczny a nie musi być demonem prędkości.

Tak czy inaczej uważam że jeżeli producent produkuje wersje w dieslu to tak ma być. Najgorsze jest jak jakiś parapet próbuje być bardziej boski od samego Twórcy i próbuje udoskonalać samochody, jakie kolwiek. A jak potrzebuje ekonomiczny samochód to niech kupi sobie kaszlaka, tanie części, łatwy serwis, mało pali, same plusy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 10:19    Temat postu: dodge parking olny Odpowiedz z cytatem

Dobry jest ten obrazek : "DODGE TRUCK parking only" Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyzej ktos juz napisal ze pickup to juz ciezarowka a one moga byc napedzane dieslem :))) przyznaje ci racje jezeli ktos stworzyl to tak ma byc chyba ze chcesz zamienic 2,5 na 3,8 ale nie na odwrot :P
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group