www.asu.pl :: Zobacz temat - zdecydowanie ford tempo!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdecydowanie ford tempo!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 21:15    Temat postu: zdecydowanie ford tempo!!! Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie przyjme w dobre rece dowolne czesci do forda tempo 2 generacji Smile masz wywalic nieekologicznie na zlom-oddaj je do recyklingou esdarkowi:) np. aluminiowe felgi z niezlymi oponami, klapa bagaznika biala w idealnym stanie(najlepiej w wersji z relingiem i listwami gumowymi), fotele szare z wersji lx, tylne pasy 3 punktowe szare, elektryka do szyb komplet:) sprezarka klimatyzacji supersprawna:),bebny hamulcowe(moga byc nowe ostatecznie),konsola z oswietlaniem nad lusterko wsteczne, oslony przeciwsloneczne z podswietalanymi lusterkami, lampa bagaznika z wylacznikiem, tylne sprezyny i mocowania kolumn( albo najlepiej cale zawieszenie przod i tyl bo w tym kraju czesto trza naprawiac ),wszystkie poduszki silnika i skrzyni, tylna szyba ogrzewana, przelaczniki klimatyzacji z wlacznikiem ogrzewania tylnej szyby, boczki drzwi szare w wersji lx ze swiatlami bialo-czerwonymi:), wkladki zamkow drzwi ,kompletny zamek bagaznika, uchwyt podporki klapy silnika, alternator, rozrusznik, oryginalne kable z klemami do aku(najlepiej nowe)kompletna, sprawna skrzynia biegow (automatyczna oczywiscie!) aha!! 4 opony zimowe i 4 letnie:) zbiornik gazu za tylne siedzenie(tak z 60l) spojlery progowe( w stanach rzecz dostepna a u nas nie sadze aby byly 1 komplet w kraju nawet na aucie). listywy chromowe w zderzaki a najlepiej nowy zderzak kompletny przod i tyl w kolorze bialym:)
oczywiscie wszelkie inne propozycje mile widziane. zazanaczm,ze jestem gotow nawet osobiscie odebrac w/w zlom lub zaplacic za jego transport. w rachube wchodzi tez kompletny samochod w bogatej wersji wyposazeniowej (moze nawet byc nieco uszkodzony czy tez nie tak calkiem na chodzie)
mysle ze w obecnej dobie zlomowania samochodow za 500zl oraz mozliwosci kupna abstrakcyjnych aut za 2000 moja skrzynka mailowa peknie za chwile od nadmiaru ofert...
pozdrawiam!
darek
p.s.i nie myslcie,ze czarne jest czarne a biale jest biale!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierzcie czy tez nie ale nie otrzymalem do tej pory jeszcze ani jednej propozycji:(
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz .. ja ci uwierze Razz
byl moment co wszyscy chcieli dekielki do winniego .. ja teraz mam na sprzedaz .. no i nikogo chetnego ..
nawet nikt nie ma rozwalonej budy zeby wyciac kawalek blach w rozsadnych cenach ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group