www.asu.pl :: Zobacz temat - Co lepsze?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co lepsze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Ftempo
*
*


Dołączył: Apr 20, 2006
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 11:28    Temat postu: Co lepsze? Odpowiedz z cytatem

Posiadam instalacje I gen. Mad (już dwa raz rozwaliła mi obudowe filtra powietrza Evil or Very Mad ) i mam zamiar wstawić do niej silnik krokowy + elektronikie, ale nie wiem co wybrać tzn.
Czy zestaw Lambda Just jest lepszy czy zestaw z kompem Maxi λ Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbudowac wlasny ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w tempo lambda just juz 3 lata i szczerze powiedziawszy nie wiem,ze mam gaz-widac to tylko po milych rachunkach na stacji. strzelil mi tylko raz(bezpiecznik na filtrze zadzialal) kiedy to konczyl sie gaz a moja kobieta wdepnela pedal i przelaczyla na benzyne. nie zapeszajac ,poza regulacjami na poczatku i kilkoma poprawkami jakie zasugerowalem gazownikom, nie dziaje sie nic niepokojacego. spala od 11(5 osob+bagaz na trasie ok 110km/h) do 13,5 gazu(j.w. ale miasto).
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Ftempo
*
*


Dołączył: Apr 20, 2006
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zestaw Lambda Just jest już zamowiony Smile jak wsystko dobrze pojdzie za tydzień bedzie już zamontowany w autku. Wg gazownika komp Maxi Lambda jest ciut lepszy ale były by problemy z zamówieniem.

Esdarek może wiesz jako masz średnice miksera bo wydaje mi sie że moj jest jakiś taki zamały.

Pozdrowionka Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group