www.asu.pl :: Zobacz temat - klub
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 20:28    Temat postu: klub Odpowiedz z cytatem

a co wy na to, żeby założyć jakiś klub użytkowników aut amerykańskich przy ASU. Coś takiego działa w warszawie mają podobne forum, robią sobie zloty, imprezy itp. ale z tego co się orientuję nie mają tak wspaniałego serwisu jak tu we Wrocławiu. Piszcie drodzy "forumowicze" ciekaw jestem co na to ASU? Prędzej czy później i tak większość z nas tu piszących posty się spotka i pogada, ale taki klub to jest myśl... chyba. Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no swietny pomysl. Jestem ciekaw ile osob byloby zainteresowanych takim klubem-ja jestem, poniewaz wszelkie takie spotkania sa wspanialym punktem wyjscia do dowiedzenia sie czegos nowego o wlasnym samochodzie. A wiadomo ze wlascicieli amerykancow czesto postrzega sie jako dziwakow. - - Po co Ci takie wielkie auto? Wielkie auto wielkie koszty? Teraz faknie, a potem czesci padna i sie nie wyplacisz! Bedziesz mial same problemy! - takie teksty podejrzewam wielu z Was juz slyszalo. Z tego wynika ze ludzie podchodza do auta w taki sposob- musi byc fajne, najlepiej wypasione, ale musi malo palic i byc europejczykiem. A prawda jest taka ze tylko amerykance daja komfort nieporownywalnym z niczym innym. I ja to kocham w tych wozach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do tej pory też do amerykańców tak podchodziłem "części, koszty" ale nie taki diabeł straszny... ale teraz jak będę zmieniał auto kiedyś to japońca i europejczyka nie kupię. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za stworzeniem takiego klubu!!! co do opinii na temat amerykancow to paradoksalne jest to ze najczesciej glos zabieraja ludzi ktorzy nie mieli z takimi autami do czynienia i powtarzaja obiegowe frazesy.ja nie mialem 10 amerykanow ale mialem kilka aut od 125p poprzez niemieckie,japonskie itp i amerykanskie okazlo sie najtrwalze,najbardziej komfortowe i -najtansze w eksploatacji.dlatego,ze chcialem sobie i innym udowodnic ,ze nie trzeba sie dawac nabijac w butelke:) wiele serwisow usa postrzega wlascicieli amerykancow jako gangsterow lub innych nowobogackich ktorym kasa wystaje z kazdej kieszeni wiec kasuja dowolne pieniadze bo to i tak dla wlasciciela bez znaczenia. oczywiscie naprawiaja tylko auta po 2000 roku i to najlepiej jeepy,vipery itp:) stad tez opinia,ze naprawa skrzyni zaczyna sie od 3000 a jak ktos ma starszego amerykana to musi wozi ze soba szlifierke akumulatoroa zeby w razie awarii zeszlifowac numery,zepchnac do rowu i uciec:) na szczescie cywilizacja dociera juz do polski i klimatyzacja,automat,elektryka staje sie powoli czyms pozadanym.kiedys ludzie mysleli ,ze jak cos ma wiecej czesci to latwiej sie popsuje.poniekad to prawda ale idac tym tokiem rozumowania nlezaloby sie poruszac na wrotkach:)reasumujac:ja zyje tylko dzieki temu ,ze jechalem amerykancem-w innym przypadku bylbym wycinany przez straz z jakiegos fiat,opla czy innego citroena.mam wiec powody aby czuc sympatie dla tych aut.ale sie rozpisalem Smile
chetnie zapisze sie do takiego klubu i bede bral czynny udzial w jego zyciu:)
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 1:10    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

esderek - dobrze powiedziane !! Sam lepiej nie napisla bym istoty jezdzenia amerykanskimi dsamochodami Very Happy . Co do klubu to napewno taki stworzymy z naklejkami, zlotami itd. itd. Mysle ze potrwa to jeszcze troche. Mysle ze dopiero na wiosne. I tak strona przez 3 miesiace ( wrzesien, pazdziernik, listopad ) rozwinela sie super. W listopadzie mamy 30 000 wejsc na strone codaje srednio 1 000 dziennie !!! We wrzesniu bylo 12 000, w listopadzie 20 000 a teraz .... . Jak tak dalej pojdzie za pol roku bedziemy mieli 100 000 wejsc miesiecznie !! Very Happy ( onet padnie Wink ). Narazie moja praca w inetrnecie koncentruje sie na rozbudowaniu tej strony ( ogloszenia i sklep ). W kazdym razie dzieki za chec do przystapienia do takiego klubu i napewno taki powstanie. Ojj bedzie sie dzialo .... Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 8:33    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

jestem za klubem . popieram - jedna uwaga - aby strona się rozwijała potrzeba jej świezej krwi nowych tematów nowych opisów zdjęć itp .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 12:31    Temat postu: klub Odpowiedz z cytatem

Klub? Dlaczego nie!
A może dogadamy się kiedyś z jakimś lotniskiem i zrobimy małe "na ćwierć mili"? Twisted Evil To by było to!

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamiast cwierc mili wole konkurs dB-czyje auto chodzi ciszej:) nie lubie sie scigac,nie lubie predkosci generalnie ,lubie sei przemieszczac w ciszy i spokoju 55mph:)
darek
p.s.co do tematow fotek i takich tam to nazbieralo ei tego przez lata-jak kazdy cos dolozy od siebie mozemy byc najlepsi w kraju!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i będziemy najlepsi w kraju. teraz mamy zimę ale tak jak pisze asu od wiosny ruszamy z klubem; zloty, spotkania, piwko dobra muzyka i super auta. Very Happy . A co do fotek to jak najbardziej, każdy z forumowiczów-klubowiczów powinien coś zamieścić w galerii. Jak są jakieś ciekawe artykuły to chętnie poczytamy na stronach portalu. Szkoda, że już tak późno bo z naszych fotek jakiś kalendarz może by powstał na 2005. Będzie się działo. Twisted Evil
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group