www.asu.pl :: Zobacz temat - funkcje centralki gazowej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

funkcje centralki gazowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 13:19    Temat postu: funkcje centralki gazowej Odpowiedz z cytatem

z uwagi na to ze z dniem dzisiejszym zaczynam walki nad stworzeniem wlasnej centralki gazowej (landi mnie wkurza), prosilbym o info jakie funkcje posiadaja wasze egzemplarze i czego wam brakuje w takich fabrcznych centralkach. oczywiscie mile widziane uwagi na co mialbym zwrocic uwage i czego nie zepsuc Wink

od razu mowie ze bedzie odczyt z 2ch sond Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że zastosujesz dwie sondy dodatkowe oprócz tych 4, które w Windstarach są? Pewnie jedna za kolektorem z przedniej głowicy, a druga z tylniej głowicy. Obie przed katalizatorem?
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że zastosujesz dwie sondy dodatkowe oprócz tych 4, które w Windstarach są? Pewnie jedna za kolektorem z przedniej głowicy, a druga z tylniej głowicy. Obie przed katalizatorem?
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu pojawiaja sie posty po2jnie?

nie bedzie innych sond. zlaozenie jest takie ze bede sie wpinal rownolegle a nie jak w wiekszosci instalek szeregowo. komputer bedzie na tyle sensowny zeby stetowac poprawnie i nie emulowac sond do komputera pokladowego ..

raczej zastosuje metode jazdy na benzynce jakis czas, w trakcjie tego zabiegu stworzona zostanie mapa mieszanki (spalonej) co bedzie pozniej dawalo jeden z warunkow doboru mieszanki dla centralki gazowej - tak zeby komputer pokladowy mial w miare to samo co sam sobie wymysli.

a teraz wlasnie skonczylem hardwarowa modyfikacje mojej aktualnej centralki .. Smile ladny cut-off dla tpsu zmontowany .. czekam na testy jutro ...


a po jutrze trasa do koszalina zeby mi wymienili pompe paliwa .. o dziwo pan z serwisu boscha stwierdzil ze zalatwi wymiane na nowa .. Razz mam nadziej ze w ramach gwarancji a nie odplatnie .. bo wtedy rafal bedzie musial w trybie expresowym mi doslac pompe Wink



nikt nie ma pomyslow co do centrlaki gazowej?

w moim przypadku bedzie dodatkowy bus do lcd'ka ktory bedzie wyswietlal on-line parametry otworzenia krokowki i odczyty temp. i lambdy.

i tutaj pytanie, jak szybko lambda daje wyniki, tj jak szybko ja probkowac? 1ms? czesciej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz do Jarecka,on jest magikiem od gazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group