www.asu.pl :: Zobacz temat - MIKSERO-MAGNETYZER
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MIKSERO-MAGNETYZER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Ftempo
*
*


Dołączył: Apr 20, 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 19:08    Temat postu: MIKSERO-MAGNETYZER Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym:
http://mikser.gazowy.w.interia.pl/cojak.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ESDAREK powiedzialby ze napewno nie zaszkodzi,a moze pomoc,w sumie koszt kosmiczny nie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Ftempo
*
*


Dołączył: Apr 20, 2006
Posty: 30

PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w samochodzie miałem coś w tym rodzaju:

to po wstawieniu tego

bedzie trzeba na nowo regulować parownk Question oraz gdy w mikserze który mam (czyt.miałem) była jedna rurka doprowadzająca gaz to po wstawieniu nowego bedzie można dać na niej rozdzielnik aby gaz był doprowadzany np. dwoma rurkami Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gazownikiem nie jestem ale wydaje mi sie ze powinno to chulac,przeciez to ma taki sam ksztalt i budowe jak gardziel w gazniku,jak masz dobre gazownika ktory ci to ustawi to powinno byc ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek odpowiada z wakacji:
fajne te mikserki ale nie sadze aby byly jakos szczegolnie rewolucyjne. system venturiego jaki jest w nich zastosowany jest niczym innym jak "ladniejszym" wykonaniem najprostszego miksera swiata jakim jest skosnie sciety waz gumowy wmontowany na silikon w rure doprowadzajaca powietrze z filtra do kolektora. bledem jest stwierdzenie w opisie urzadzenia,ze ono samo pobiera sobie ilosc gazu. taki mikser jaki pokazuje na drugiej fotce(ten ktory wkleil ftempo, czyli majacy dysze na obwodzie) tez dziala na zasadzia venturiego wiec tam tez zasysane powietrze przez silnik zabiera ze soba gaz wydobywajacy sie dysz tyle ,ze jest ich wiecej . do tego pokazana na schemacie droga gazu plynacego dolem kolektora jest conajmniej smieszna. faktycznie gaz jest ciezszy od powietrza ale nie na tyle zeby w takim churaganie jaki powstaje w kolektorze wlec sie po dnie jak woda w rynsztoku:) kazdy che sprzedac swoje. sadze,ze te miksery po prostu dzialaja ale nie widze powodow dla ktorych maja byc lepsze od tych z dyszami na obwodzie.
z plazy pisal do was esdarek:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek ale maja to co lubisz magnesiki Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group