www.asu.pl :: Zobacz temat - nagrzewnica w Chevrolet Lumina 3.1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nagrzewnica w Chevrolet Lumina 3.1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 19:32    Temat postu: nagrzewnica w Chevrolet Lumina 3.1 Odpowiedz z cytatem

Od niedawna jestem wlascicielem Luminy z 94r. I od razu padla mi nagrzewnica, wylal sie plyn na chodniczek pasazera. Sad
O kurcze pomyslalem... szybka udalem sie do warsztatu, zeby to naprawic i tutaj szczeka mi opadla, koszt nowej nagrzewnicy ponad 700 zl, czy nie ma sposobu na jakies tansze zalatwienie tej sprawy. Moze we wrocku sa jakies sklepy z czesciami uzywanymi, ja jestem jeszcze zielony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 19:56    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Zdemontowac i oddac do naprawy ( firmy ktora specjalizuje sie w naprawie chlodnic ). Jesli bedzie tak uszkodzona ze bedzie trzeba wymienic to radze poszukac drugiej uzywanej a jak sie nie zjadzie to wtedy w ostatecznosci trzeba kupic nowa.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mozna do Was zawitac z tym samochodem jutro (sobota), auto stoi niedaleko na rakietowej. I tam od razu powiedzieli ze to jest awaria nagrzewnicy.Rozmawialem potem z poprzednim wlascicielem, ktory powiedziel ze byl na sprawdzeniu instalacji gazowej od ktorej parownik jest gdzies w poblizu tej nagrzewnicy. Podejrzewa ze gazowi mechanicy mogli w jakis sposob poluzowac przewody, ktore teraz ciekna. Czy to jest mozliwe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 28, 2004 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok juz jest dobrze, troche spanikowalem. Poniewaz w pierwszy dzien posiadania Luminy, takie bum Sad Po zastanowieniu zdecydowalem sie na nowke. Jednak to oryginal i mam nadzieje ze nastepne 10 lat pochodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 18:43    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nowka napewno. Ile kosztowala ?? Zawitac do nas mozna zawsze Cool . Najwazniejsze ze jest juz OK i problem z glowy Very Happy

Pozdrawiam Wink

PS. Nie ma co panikowac. Wszystko sie da naprawic Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta nagrzewnica to mala rzecz, ale kosztuje sporo. Za nowke dalem 730,- i juz nie wiem czy to jest drogo? W kazdym razie stwierdzilem ze lepiej zainwestowac w nowa i miec spokoj na kolejne 10 lat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 23:17    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

To fakt Very Happy .

Pozdrawiam Wink [/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group