www.asu.pl :: Zobacz temat - LIcznik prędkośći Lumina APV
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIcznik prędkośći Lumina APV

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
samson
*
*


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 1
Skąd: Łodz

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 12:22    Temat postu: LIcznik prędkośći Lumina APV Odpowiedz z cytatem

Lumin APV 96
Mam kłopot z moją Luminką APV a własciwie z jej licznikiem predkosci.Podczas jazdy skacze strzałka i nie pokazuje prekdości a innym razem pracuje normalnie?! Nie wiem co to jest, serwis nie potrafi ustalic.
Może ktos pomoże w tym temacie.
Chciałbym tez zamontowac do niej inny zestaw zegarów taki jak w Pontoac Trans Sport z obrotomierzem.Moze ktoś już tak robił i wie jak to zrobic i czy wogóle bedzie pasowac?? Prosze o kontakt na meila
samson@mnc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz sprawdzic czy do licznika wchodza poprawne impulsy predkosci najlepiej z komputerem na kolanach lub podpiac sie jakims innym licznikiem i obserwowac po uprzednim upewnieniu sie ze jest sprawny jezeli jest ok to wina lezy w przetworniku twojego licznika moze jakies zimne luty co do przerobek to wszystko sie da nalezy zaopatrzyc sie w schematy instalacji obydwu aut porownac i poprzepinac jak nalezy Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group