www.asu.pl :: Zobacz temat - Co sadzicie o INFINITI Q45 ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sadzicie o INFINITI Q45 ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 17:26    Temat postu: Co sadzicie o INFINITI Q45 ?? Odpowiedz z cytatem

Co sadzicie o takim autku. Rocznik 92. W USA sa tanie i luksusowe. 4,5 litra, okolo 260 czy 270 koni. mIRO moze ty sie bedziesz orientowal co to za auto bo mam takie na oku Very Happy ??

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiesz, INFINITY to taka bardziej wypasiona amerykańska wersja Nissana (coś jak Lexus dla Toyoty).
Akurat ten model i z tego roku mi się nie podoba i ma raczej mało wspólnego z amerykańską linią samochodów z tamtych lat, ale to tylko moje subiektywne odczucia. Ceny z tego rocznika kształtują się w okolicach 2000$ ale to oczywiscie zależy od przebiegu i stanu.
Jeśli planujesz go dla siebie - hmm, to już Twoja decyzja; natomiast jeśli planujesz go sprowadzić żeby go tu sprzedać - możesz mieć problem ze znalezieniem nabywcy.

Pozdrawiam,

mIRO

P.S.
Dla innych zainteresowanych podrasowany Q45 wygląda tak:

_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 20:37    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Planuje dla siebie Very Happy . Jest tani do wyrwania i wlasnie sie zastanawiam. Cena jest stosunkowo niska i wiem ze w tej cenie nic takiego bym w polsce nie kupil. To bedzie auto do jezdzenia dla mnie. W warsztacie bede jezdzil Tempo a na zloty Very Happy .... ( jeszcze nie wiem ale napewno cos sciagne ciekawego Very Happy )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 20:39    Temat postu: infiniti Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Moim zdaniem zle nie wyglada a 4,5 litrowy silnik V8 o mocy 270 koni napewno wyglad mi wynagrodzi Wink .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie sie podoba:)tyle,ze ja jak sie przesiade to koniecznie na vana albo kombi(powody czysto praktyczne)
darek:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 21:35    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Tez chcialbym vana, ale wszsystko w swoim czasie. Napewno jak poszerze rodzinke to przyda sie wieksze auto a narazie musi byc moc Very Happy .
Oczywiscie TEMPO nie zdradze i dalej bede nim jezdzil Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group