www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus IV gen
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus IV gen

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 22:50    Temat postu: Taurus IV gen Odpowiedz z cytatem

No to chyba nadszedł już czas na sprzedaż taurusa IV gen. Silnik 3.0 12V można zalać E85 lub bioetanol(wymienione uszczelki i pompa oraz kilka innych rzeczy). Samochód ma 126 tyś kilometrów przebiegu jestem 2 właścicielem od nowości. Poza spotkaniem na parkingu z fiatem 126 podczas cofania żadnych przygód nie było ani w USA ani w PL. Obecnie nie ma nic do roboty wszystko działa nawet nie ma wycieków z uszczelniacza wału czy miski olejowej. Do auta faktury na graty z rockauto(koło 28k bo wymieniałem wszystko jak leci) i książka serwisowa. Cena na razie nie wiem jak ktoś będzie chętny to proszę o propozycje cenowe(auta na rynku wtórnych cenione są od 5 a nawet 4 k do 25k więc to chyba trzeba indywidualnie podejść do sprawy zobaczyć auto i wtedy ew. rozmawiać o cenie).
Ze zrobionych rzeczy najważniejsze to:
Remont skrzyni, konwerter uszczelniacze wału itd
Wymiana uszczelniaczy w silniku(wszystko)
Wymiana całego zawieszenia od wahaczy przez gumy na sprężynach i Macphersonach kończąc
Nowe półosie( uszkodziła się jedna to wymieniłem dwie)
Miska olejowa z uszczelką
Wymiana bębnów z tyłu i tarcz z przodu, nowy regulator siły hamowania
Nowa nagrzewnica i kompresor od klimy
Nowa chłodnica wody
Nowy EGR i silniczek krokowy
Nowe paski i rolki
Nowa pompa paliwa i uszczelka
Nowe piasty
itd.
na wszystko są papiery z rockauto i sklepu z częściami FoMoCo w NY. Jest książka serwisowa, której autentyczność można potwierdzić w serwisie.
Uzupełnione są nawet znaczki FFV( nie made in China a oryginalne ze sklepu Forda niby to nic ale z bliska jest różnica)

Zamierzam sprzedać taurusa bo kupiłem sobie inne...go taurusa Very Happy tyle że w nowszej budzie.

W sumie mogę udostępnić na miejscu wyciąg z carfax i historie z FG.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group