www.asu.pl :: Zobacz temat - Odpowietrzanie ukladu chlodzenia PTS 2.3 jak mam wykonac ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odpowietrzanie ukladu chlodzenia PTS 2.3 jak mam wykonac ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz001
*
*


Dołączył: Jan 03, 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 17:36    Temat postu: Odpowietrzanie ukladu chlodzenia PTS 2.3 jak mam wykonac ?? Odpowiedz z cytatem

Witam panowie ponownie, moje zapytanie kieruje w tym temacie aczkolwiek jak mam prawidlowo odpowietryc uklad chlodniczcy w moim pontonie bo ni cholery nie wiem, czy to ma byc odpowietrzanie tradycyjne czy w jakis specjalny sposob, i jak mam zrobic plukanie ukladu chlodniczego takie dokladne ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 17:47    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

W obudowie termostatu masz odpowietrznik,reszta jak w każdym innym aucie.Co do płukania to ktoś z większą wiedzą musi się wypowiedzieć.I naprawdę trzeba się przyłożyćdo odpowietrzenia bo w jak w kanalikach głowicy zostanie powietrze to ją przegrzejesz i wysmarka uszczelke.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bartosz001
*
*


Dołączył: Jan 03, 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie to jak mam dobrze odpowietrzyc ten uklad ?? wlaczone ogrzewanie na full odpowietrznik na full i np wezyk powrotny odczepiony i wlozony do zbiorniczka zebym mogl widziec czy plyn leci ?? bo jak narazie siknie raz na dwie trzy minuty i to tyle ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 18:25    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Silnik na wolnych,najlepiej jak nabierze temp.odkęcasz korek na zbiorniku i naciskasz odpowietrznik no i tak do momentu jak z odpowietrznika będzie leciał płyn bez bąbli.Z dużym nie powinno być problemów wystarczy wycisnąć z.górnego węża przy odkręconym korku,pare razy jedna i druga czynnoś powinna załatwić sprawę.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group