www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy warto kupić Honde Fit/Jazz wersja SPORT 2009r z USA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto kupić Honde Fit/Jazz wersja SPORT 2009r z USA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alex
*
*


Dołączył: Jun 27, 2009
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 10:19    Temat postu: Czy warto kupić Honde Fit/Jazz wersja SPORT 2009r z USA Odpowiedz z cytatem

Witam
Znalazłem na allegro ogłoszenie z ofertą sprzedaży auta 2009 Honda Fit/Jazz wersja SPORT z 2009 r z silnikiem Silnik benzynowy 1500 cm. iV-TEC sprowadzona z USA z przebiegiem 28000, oczywiście automat z możliwością zmiany biegów łopatkami przy kierownicy. Mile widziane opinie fachowców , gdyż nie chciał bym wpaść na minę. Cena za auto to 29.300zł
Poniżej link i szczegółowy opis wyposażenie auta ze strony allegro:

http://allegro.pl/2009-honda-fit-jazz-automat-1-5-benz-sport-i3742006420.html

009 Honda Fit/Jazz wersja SPORT poj. silnika 1500 cm. przebieg 28000 AUTOMATYCZNA SKRZYNIA biegów z mozliwoscią zmiany biegów łopatkami przy kierownicy.

Wyposażenie
Silnik benzynowy 1500 cm. iV-TEC
Skrzynia biegów automatyczna z możliwoscią ręcznej zmiany biegów
Klimatyzacja
Aluminiowe felgi 16 calowe
Pakiet spoilerów i progów wersja SPORT
Halogeny
Wielofunkcyjna, obszyta skórą kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
Radio CD/MP3 gniazdo USB 6 głośników 160 - Wat
Komputer
Tempomat
ABS/EBD
Poduszki powietrne
Napinacze pasów bezpieczeństwa
Podłokietnik
Elektryczne szyby we wszystkich drzwiach
Elektryczne lusterka
Centralny zamek
Światła do jazdy dziennej
Lampki do czytania map
Rewelacyjny system składania tylnej kanapy Magic-Seat pozwalający na osiągnięcie przestrzeni bagażowej zadziwiającej wielkości
Samochód sprowadzony z USA jest już w Polsce zarejestrowany

Warto się nią zainteresować panowie?

Czekam na opinie
pozdrawiam
Alex
_________________
Chrysler Cirrus LXi/6V/2.5/1995r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...przyjaciółka mojej zony ma europejskiego jazza i jest zachwycona. szalenie funkcjonalny i przyjemny w jeździe samochod. nie generuje kosztów. może dlatego ze ma go od nowości. ale nawet po gwarancji ani na niej nic się nie zepsuło. nie rdzewieje. serwis eksploatacyjny w umiarkowanych cenach. wygląda na to ze honda dalej trzyma jakość.

na pewno lepsza alternatywa dla A klasy MB która nie robi nic oprocz rdzewienia i ciągłych kosztów nie taniego serwisu. wcześniej miała A170. miał być mały kobiecy prestiż a była porażka. ale ich stać na takie eksperymenty wiec tylko narzekali na jakość.

jak wersja usa jazza - nie wiem. europejskie - super. opinia kobiety. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hondy najbardziej kradzionymi autami,w ciągu 2 miesięcy zginęły 2 auta moim znajomym, jest nagranie z kamery w czasie kradzieży jednej hondy, to ja chyba dłużnej otwieram swoje auto z pilota niż złodziej je otwiera i odjeżdża , jak już zdecydujesz się na kupno hondy to radze zrób własne zabezpieczenie , tylko nie takie ze podmiana pinów w kompie bo złodziejowi spalisz komp za 20 parę tys. a on tobie w rewanżu auto
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex
*
*


Dołączył: Jun 27, 2009
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie interesuje mnie informacje o awaryjności auta, szczególnie mi chodzi o skrzynie i jak ją sprawdzić podczas oględzin auta, jakie koszty eksploatacji, pewnie będzie ciężko z częściami, a może i nie Rolling Eyes
Swoją drogą ciekawe czy ten przebieg ma realny czy kombinowany Idea

pozdrawiam
_________________
Chrysler Cirrus LXi/6V/2.5/1995r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrznia po 150k moze potrzebowac przegladu auto fajne ale sprawdz carfax przed zakupem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex
*
*


Dołączył: Jun 27, 2009
Posty: 93

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam panowie
A więc jak się okazało, do czego z reszta przyznał się sam właściciel jak mniemam Honda nie ma od strony kierowcy poduszek, a to dla tego że w Stanach miała dzwona i jako rozbita została sprowadzona do polski.
Z informacji jakie mi udzielił okazało się że skasowany był błotnik i drzwi od strony kierowcy- podobno w Polsce wymienione przez nie go na nowe ale ile w tym prawdy trudno powiedzieć, miałem dostać zdjęcia na maila Hondy, jak wyglądała po uszkodzeniu, ale jak do tej pory nie mam.
Jako ciekawostkę dodam jeszcze że jej przebieg 28000, o którym mowa w pierwszy poście jest przebiegiem w milach, a nie w tysiącach.
Tak czy inaczej biorąc pod uwagę fakt że do tej pory nie ma obiecanych powypadkowych zdjęć ja rezygnuję z tej Hondy, widać może sprzedawcy nie specjalnie zależy na sprzedaży auta.

pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie w temat

Alex
_________________
Chrysler Cirrus LXi/6V/2.5/1995r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja sie dowiedzialem to w tych modelach przekladnie CVT sa slabej jakosci i trwalosci.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 17:00    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

No to jak cvt to patologia,jechałem civiciem z tym wynalazkiem i dożo chałasu mało mocy jak przy ruszaniu chińskim skuterem.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam było ok.Smile Sam myślałem żeby kupić dla siebie ale po godzinnej jeździe próbnej spowodowanej korkiem zaczęły mnie boleć plecy i odpuściłem.
Autko fajne ale to jest jednorazówka czyli po kolizji powinna iść na złom. To nie CV na ramie:)
Jak chcesz to mam stratusa do sprzedania 2.4 16v z wymienionym zawieszeniem rozrządem z pompą i napinaczami. Miał najechanie na tył w korku ale był robiony w ASO Chryslera i wszystko gra. Nie można nawet czujnikiem stwierdzić że był klepany (bo wymieniono zderzak i tylną belkę) a nie malowano elementów nadwozia. Cena też niska jakby co to na PW zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex
*
*


Dołączył: Jun 27, 2009
Posty: 93

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację Alexander25, wysłałem wiadomość na PW.
_________________
Chrysler Cirrus LXi/6V/2.5/1995r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group