www.asu.pl :: Zobacz temat - silnik nie odpala
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

silnik nie odpala

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bujalskib
*
*


Dołączył: Nov 06, 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 13:10    Temat postu: silnik nie odpala Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem ze swoim voyagerem 3,8 b+g ze nie odpala iskra jest paliwo podaje a nie chce odpalic nowy akumulator krecji jak szalony dodam jeszcze zejak psiukam plakiem w ssacy przy odpalaniu to załapie ale jak wypali polak to gasnie i dalej nic.prosze oszybka pomoc


Paliwa nalałem ze 30litrów kody z kluczyka to 12 i55(początek i koniec błedów) był podłanczany pod kompa i tez nic zero błedów. paliwo przy kerceniu z odpowietrznika za listwie sika za na szybe to chyba cisnienie jest ok, gaz narazie jest odłaczony bo bardziej mi zalezy na benzynie


Doszedłem odpalił chodzi na gazie i na benzynie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Chodzi ale ciezko pali jak jest zimny silnik i nie na wszystkich tlokach to to mozie kuwwa byc pomóżcie bo juz nie mam sily na tego jebutanego Gratka:twisted Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez bujalskib dnia Pon Lis 11, 2013 11:43, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczery2008
*
*


Dołączył: Oct 16, 2013
Posty: 146
Skąd: Giżycko i okolice

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lpg też nic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawdzałeś czy podaje paliwo?
W Chryslerach kuleją regulatory ciśnienia i pompy. Jak masz na rezerwie to możesz go nie zapalić. Zalej z 10 litrów benzyny to może zaskoczy.

Sprawdź też kody błedów kluczykiem. (3 x do zapłonu i z powrotem tylko za trzecim razem zostawiasz w pozycji zapłon)
_________________
Jest 00'Camaro / 95'Continental / był Trep'99 2.7 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group