www.asu.pl :: Zobacz temat - Mustang gt 1994-1995 w miarę przyzwoity
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mustang gt 1994-1995 w miarę przyzwoity

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 20:29    Temat postu: Mustang gt 1994-1995 w miarę przyzwoity Odpowiedz z cytatem

Szukam mustanga gt 1994-1995 manual/automat wszystko jedno. Ważne żeby nie miał jakiś większych kolizji nie był wyposażony w LPG(parking podziemny) i żeby w miarę wszystko było ok.
Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 20:36    Temat postu: Re: Mustang gt 1994-1995 w miarę przyzwoity Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Szukam mustanga gt 1994-1995 manual/automat wszystko jedno. Ważne żeby nie miał jakiś większych kolizji nie był wyposażony w LPG(parking podziemny) i żeby w miarę wszystko było ok.
Pozdr

Propozycja jak dla mnie,szkoda,ze akurat nie chcę sprzedac.Zawsze jest tak,ze jak nie szukasz kupca-wtedy masz kupe okazji,a jak chcesz sprzedac-to nie ma chetnych.

Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak jest:) Kolega w Szwecji siedzi na urlopie i jest koło niego jakaś cobra 64k mil igła Cena też w miarę ok . Jedyny minus to że sam teraz jadę do Niemiec na kilka dni a potem nie wezmę urlopu więc mi może uciec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
no tak jest:) Kolega w Szwecji siedzi na urlopie i jest koło niego jakaś cobra 64k mil igła Cena też w miarę ok . Jedyny minus to że sam teraz jadę do Niemiec na kilka dni a potem nie wezmę urlopu więc mi może uciec.

Zadatkuj jakos to nie ucieknie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się wyrobię z czasem to pewnie tak zrobię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group